Fenerbahçe’den ‘şampiyonluk’ açıklaması

Galatasaray'ın 24. şampiyonluğu ilan etmesinin ardından Fenerbahçe'nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Şampiyonluğu kimin hak ettiğini herkes gördü! “Kayrılan” rolünü iyi oynadı, sorumlular parçası oldu! Bugün, hak edilmeyen bir şampiyonluk daha yazıldı tarihe, bugün, bir kez daha gururla üzüldü milyonlar!" ifadelerine yer verildi. Galatasaray'dan da Fenerbahçe'nin açıklamasına tek cümlelik yanıt geldi.

featured

Süper Lig’de Galatasaray, Konyasporu’u 3-1 mağlup ederek 102 puanla 24. şampiyonluğunu ilan etti.

thumbnail
İlişkili Haber
Süper Lig’de şampiyon Galatasaray: Rekor puan…

Fenerbahçe ise sahasında ağırladığı İstanbulspor’u 6-0 mağlup ederek Süper Lig’i 99 puanla ikinci sırada bitirdi.

thumbnail
İlişkili Haber
Fenerbahçe’den farklı veda

Fenerbahçe, müsabakanın ardından sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayımladı. Açıklamada, “Şampiyonluğu kimin hak ettiğini herkes gördü!” denildi.

“Hak edilmeyen bir şampiyonluk daha yazıldı tarihe” denilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“SENİ SEN YAPAN DEĞERLERİNLE ÇOK YAŞA, EMEKLERİNE MİNNETTARIZ FENERBAHÇE!

Büyük emek, Sonsuz inanç, Son ana dek mücadele! Milyonların umudu ve dualarıyla! Fenerbahçe formasını sırtında taşıyan takımımıza sesleniyoruz:

Minnettarız mücadelenize, gurur duyuyoruz alın terinizle! Biz, Tarih boyunca; Sayısız maç hakkımız yenerek koparıldık yarışlardan, Sayısız kez son maçta gözyaşlarımızla öğrendik en acı duyguyu, Biliyoruz, Şampiyonluklar değil seni sevme sebebimiz, Bizim sevgimiz tarifsizliklerin ötesinde, Aidiyetimiz açığa çıkar en zor günde, Mücadele ise en önde, Savunmaksa Fenerimizi, yorulmak nedir bilmeden!

Bugün, Bir kez daha Rekorları alt üst ederek Trabzon’da, Rams Park’ta her şeye rağmen galip gelerek Şampiyonluğu kimin hak ettiğini herkes gördü! “Kayrılan” rolünü iyi oynadı, Sorumlular parçası oldu! Bugün, Hak edilmeyen bir şampiyonluk daha yazıldı tarihe, Bugün, Bir kez daha gururla üzüldü milyonlar!

Ve bugün, Fenerbahçe, adıyla, armasıyla, formasıyla, Yine kalplerimizde, dillerimizde! Üzüldüğün gün öğrendiklerinle mücadeleye devam! Seni sen yapan değerleri kucaklayıp yarınlara inan! Ve sonsuza dek yaşa Fenerbahçe, Her başarını alın terin ve hakkınla kazandığın için Yaşa Fenerbahçe, Milyonlarca taraftarınla inandığın, kenetlendiğin için…

Ve bir kez daha gurur duy Fenerbahçeli Bu onurlu Fener’in parçası olduğun, gerçekleri en iyi sen bildiğin için! Sonsuz teşekkürler Büyük Taraftarımız!”

GALATASARAY’DAN YANIT

Galatasaray’dan, Fenerbahçe’nin paylaşımını bir animasyonla alıntılayarak açıklamaya yanıt verildi.

Paylaşımda, “Şampiyon yazısını değiştirirken adminin kurnazlık…” ifadelerine yer verildi.

 

Fenerbahçe’den ‘şampiyonluk’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 27 Mayıs 2024, 08:50

    Şikesiz olmuyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!