Fenerbahçeli taraftarlardan Marmaray’da protesto

Kadıköy'de maçın ardından Marmaray seferlerinin bitmesi nedeniyle evlerine gidemeyen Fenerbahçeli taraftarlar, bu durumu istasyonun içerisinde protesto etti. İstasyonun içinde bir süre bekleyen taraftarlar için ek sefer düzenlendi.

featured

Fenerbahçe-Ümraniyespor maçının bitmesinden sonra evlerine gitmek için Marmaray’ı seçen taraftarlar, saat 00.00’dan sonra seferlerin bitmesi dolayısı ile zor durumda kaldı.

Söğütlüçeşme istasyonuna gelen taraftarlar, bir sefer daha bulunduğunun belirtilmesi üzerine biletlerini basarak turnikeden giriş yaptı. Ancak beklenen tren bir türlü gelmeyince taraftarlar bu kez duruma tepki gösterdi.

Bu bekleyiş yerini protestoya bırakırken, taraftarlar ek sefer düzenleneceği yönündeki duyurunun ardından rahat bir nefes aldı. İstasyonu dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, ilerleyen dakikalarda belirtilen ek seferin gelmesi ile evlerinin yolunu tuttu.

 

Fenerbahçeli taraftarlardan Marmaray’da protesto

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 6 ay önce

    Şu rezilliğe bakın. Milletin bin tane derdi var; birileri de maça gitme, maçtan dönme vb. saçma sapan işler için bir şeyleri protesto ediyor. Gel şurada pahalılık, EYT konusu, hayvanlardan dolayı ölen çocuklar, sağlık sistemindeki çürüme, eğitimdeki yozlaşma vs. için miting düzenleyelim desek bunların %5’i belki gelir belki gelmez.

    Futbolun bu şekli yasaklanmalı vesselam

  2. 6 ay önce

    mozambikte mi yaşıyoruz?? dünyanın sayılı metropollerinden birisi sayılan İstanbul’da gece 00.00 dan sonra toplu taşıma çalışmıyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!