Fenerbahçe’nin eski yöneticisinden İmamoğlu’na sert yanıt: Elbet hesaplaşacağız

Eski Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Metin Sipahioğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun özür dilemesini talep etti.

featured
service

Metin Sipahioğlu, Twitter paylaşımında, İmamoğlu’nun Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘a verdiği yanıtı alıntılayarak “1. Bugün konuşan; Koç Holding başkan vekili değil, Fenerbahçe başkanıydı. 2. Dün, iktidarın bakanlarını çok daha sert eleştirdi. Herhalde çevren bilgilendirmemiş! 3. Yolun yol değil. Verdiğin kitaplar, bu açıklaman vs. 4. Burası Fenerbahçe! Özür dilemezsen elbet hesaplaşacağız!” ifadelerini kullandı.

“Bu camia, sandıkta hesaplaşmayı çok iyi bilir. Ne iktidar ne muhalefet unutmasın” diye yazan Sipahioğlu, Fenerbahçelilerin tribünde açtığı ‘Sandıkta görüşürüz Mesut bey’ pankartının göründüğü fotoğraf karesini paylaştı.

Sipahioğlu, bir sonraki paylaşımında ise şunları söyledi:

Ne iktidar ne muhalefet artık spora bulaşmasın. Bıraksınlar, kim iyiyse kazansın. Spordan oy stratejisine de girilmesin. Ters teper. 59 öncesiyle alakalı birçok somut kanıta rağmen halen yalan manipülasyonu var. Israrla devam edeceğiz!”

NE OLMUŞTU?

Koç, 7 Mayıs’taki konuşmasında, İmamoğlu’na Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı’na seçilen gazeteci Uğur Dündar’ı ziyareti üzerinden tepki göstermişti.

Dündar, İmamoğlu’na Trabzon’un plakası ’61’ numaralı Fenerbahçe forması vermiş, Trabzonspor’un simgesi bordo renkli kravat takan İmamoğlu ise Özkan Sümer’i anlatan ‘Ufuk Çizgisindeki Adam’ kitabı Dündar’a hediye etmişti.

Koç, İmamoğlu’nun kravatının rengi ile kitap hediyesini eleştirirken “Umarım Fenerbahçelilerin Ekrem İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez” demişti.

İmamoğlu ise Koç’a “Koç Grubu YK BV. Ali Koç’un açıklamasını dinledim. ‘İmamoğlu Koç Ailesi’nin Projesidir’ komplosunu yıktığı için teşekkürler. İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe’nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi’ne zarar vermemesi dileğiyle…” diyerek yanıt vermişti.

Fenerbahçe’nin eski yöneticisinden İmamoğlu’na sert yanıt: Elbet hesaplaşacağız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!