Fenerbahçe’ye ‘İspanyol hoca’ iddiası

featured

‘Ligi bilen’ hoca arayan Sarı-Lacivertliler’den herkesi ters köşeye yatıracak bir hamle geldi. Buna göre yönetim ‘İspanyolca bilen Türk antrenör’ arayışlarına başladı.

Fenerbahçe yönetimi ‘İspanyolca bilen Türk antrenör’ arayışlarına başladı. Fanatik’in iddiasına göre bu girişimin nedeni, Fenerbahçe’nin yeni sezon için İspanyol bir teknik adamla anlaşmış olması. İşte İspanya’dan gelebilecek muhtemel hoca adayları…

SANCHEZ FLORES

Başarılı teknik adam 1997’den 2004’e kadar Real Madrid’in altyapısında çalıştı. Sanchez Flores, ilk hocalık deneyimini Getafe ile yaşadı ve başarı merdivenlerini hızla tırmandı. Valencia ve Benfica’nın ardından Atletico Madrid’in başına geçti. Burada Avrupa Ligi’ni kazandı. En son Watford’u çalıştıran İspanyol teknik adam burada beklentileri karşılayamadı.

55 yaşındaki Flores’in en dikkat çeken özelliği, eldeki kadroya göre taktiğini belirlemesi. Espanyol’da 4-4-2 ve 4-3-3 ağırlıklı oynarken, Watford’da 3’lü savunmanın çeşitli varyasyonlarını denedi. Başarılı çalıştırıcı 1 Aralık 2019’dan beri boşta.

Fenerbahçe’ye ‘İspanyol hoca’ iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!