FETÖ elebaşını ‘üç harflilerden’ kaçırmışlar

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in Pensilvanya'daki çiftliğinden "büyü, üç harflilerin geldiği, sağlığının daha iyi olacağı, takip edildiği..." gibi gerekçelerle ayrıldığı iddia edildi.

featured

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in “öldü” söylentisinden sonra, örgütün yayın organları tarafından önce fotoğraflı paylaşımlar yapıldı. Ardından Gülen’in konuşmalarının kesildiği ve montajlandığı bir video dolaşıma sokuldu. Paylaşılan son videoda, Gülen’in konuşmakta güçlük çektiği görüldü.

Gülen’in Pensilvanya’daki çiftliğinden uzaklaştırılarak götürüldüğü yerin ise CIA’ye ait güvenli ev olduğu iddiaları gündeme geldi.

thumbnail
İlişkili Haber

FETÖ elebaşının yeni görüntüleri yayınlandı… Konuşmakta zorlanıyor

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat bugünkü yazısında, FETÖ elebaşı Gülen’in son videosu ve örgüt içindeki kavgaya ilginç bir iddiayı aktardı.

Pensilvanya’daki çiftlikten Mustafa Özcan, Cevdet Türkyolu, Abdullah Aymaz gibi isimlerin de kandırması ve biraz da kendi isteği ile ayrıldı. Gülen’in Pensilvanya’daki çiftlikten Mustafa Özcan, Cevdet Türkyolu, Abdullah Aymaz gibi isimlerin de kandırması ve biraz da kendi isteği ile ayrıldığını ifade eden Fırat,  “Gerekçe ise büyü, üç harflilerin geldiği, sağlığının daha iyi olacağı, takip edildiği…” ifadelerini kullandı.

Hande Fırat’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Baktılar sadece fotoğraf paylaşarak olmuyor, “öldü” söylentisi aldı başını gitti, konuşmalarının sık sık kesildiği yani montajlandığı bir video dolaşıma sokuldu. Ancak FETÖ elebaşının sağlığının iyi olmadığı bu videodan da anlaşılıyor. Sadece şeker değil, hem demans hem de böbrek hastası. Edindiğim bilgilere göre, hastalıkları nedeniyle zamanının çoğunu uyuyarak geçiriyor. Gelelim diğer bilgilere…

ÇİFTLİKTEN ‘BÜYÜ, ÜÇ HARFLİLER’ GEREKÇESİYLE AYRILMA

-Pensilvanya’daki çiftlikten Mustafa Özcan, Cevdet Türkyolu, Abdullah Aymaz gibi isimlerin de kandırması ve biraz da kendi isteği ile ayrıldı. Gerekçe ise büyü, üç harflilerin geldiği, sağlığının daha iyi olacağı, takip edildiği…

FETÖ ELEBAŞI NEREDE

-Başka ülke ya da başka bir eyalette değil. Aynı eyalette yer değiştirdi.

-CIA’in güvenli evinde olduğu iddiası da doğru değil.

KAVGA BÜYÜK

-Örgüt içinde kavga büyük. Fethullah Gülen artık yönetemiyor. Hem her haziran ayında örgüt içinde yapılan atamalar nedeniyle hem de mal varlığı ve para nedeniyle…

-Yeğeni örgüte adeta bayrak açtı. O kadar ki Türkiye’ye gelip yaşananları anlatmak istediğini bile söyledi. Aslında artık kamuya açık yaptığı itiraflarının devam eden dava dosyalarına da girmesi gerekiyor.

-Artık mesele örgütün Gülen sonrasında nasıl yönetileceğinde…. Kavga büyük olduğu için örgütün bölünebileceğini söyleyenler de var. Örgüt o kadar karışmış durumda ki bazı hesaplarca ya da kişilerce “hâlâ çok etkililer” spekülasyonu da yersiz. Bu durum terör örgütüne artık sahip olmadığı bir gücü verme çabası.

-Gülen ölürse Türkiye’ye getirileceği iddiasına gelince; bu da doğru değil. Ankara’ya göre kendisini koruyan kollayan ülkenin topraklarında gömülecek.

FETÖ elebaşını ‘üç harflilerden’ kaçırmışlar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bu mahluk üç harflileri bile çarpar.Bu sebeple üç harflilerin bu mahluku çarpması mümkün değil.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!