FETÖ kumpaslarının savunucusu Zihni Çakır, Haluk Pekşen’in ardından kin kustu

Ergenekon kumpasından kamuoyunun tanıdığı FETÖ'nün medyadaki 'tetikçisi' Zihni Çakır, vefat eden Haluk Pekşen'in için "Mekânı ve mâkamı cehennemin dibi olsun!" dedi.

featured

FETÖ’nün Ergenekon-Balyoz vb. kumpaslarının tetikçiliğini yapan sözde gazeteci Zihni Çakır, hayatını kaybeden eski milletvekili ve avukat Haluk Pekşen’in arkasından kin kustu.

Çakır, sosyal medya hesabından “Hakuk Pekşen ölmüş! Sırf kendisiyle aynı inanca ve aynı düşünceye sahip olmadığımız için “HEPİNİZİ DENİZE DÖKECEĞİZ” demişti. Mekânı ve mâkamı cehennemin dibi olsun!” dedi.

Çakır daha sonra tweet’ini sildi.

Zihni Çakır, 103 amiralin Montrö açıklamasından sonra “darbe” çığırtganlığı yapmış ve imzacı amiralleri hedef göstermişti. Çakır, bildiriden yayınlanmadan önce haberinin olduğunu ve AKP’li bir bakanın da bunu bildiğini söylemişti.

ARTIK YANDAŞ OLDU

Hikmet Çiçek, Odatv’deki yazısında Zihni Çakır’ı şu sözlerle anlatmıştı:

“Zihni Çakır, dolandırıcılık suçundan 1998, 2001 ve 2006 yıllarında Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nce gözaltına alındı. 1999’da açılan bir davadan aldığı ceza 2001 yılında kesinleşti. Ama 24 Mayıs 2008’e kadar nedense yakalanamadı. 25 Mayıs 2008’de tutuklandı. Ankara, Sincan Kapalı cezaevinde kaldı. “Ergenekon’un Çöküşü 1-2” adlı kitaplarında, kumpasa daha Ergenekon adı konulmadan “Ergenekon” diye yazacak, “Kod Adı Darbe” kitabında ise daha ortada iddianame yokken, Ümraniye’de bulunduğu iddia edilen el bombalarının fotoğraflarını koyacak kadar “acar” bir gazeteciydi. Şamil Tayyar’ın hemşerisi ve arkadaşıydı. Zihni Çakır böyle biriydi.

Çakır şimdi “avazturk” adlı bir haber sitesini yönetiyor. Elbette artık FETÖ’nün tetikçiliğini yapmıyor, “Ergenekon’u çökerten adam” günleri geride kaldı. Artık AKP yandaşı.”

FETÖ kumpaslarının savunucusu Zihni Çakır, Haluk Pekşen’in ardından kin kustu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. Alçak dolandırıcı!Sadece rahmetli değil bütün biz,Türk evladı aynı şeyi söylüyor:HEPİNİZİ DENİZE DÖKECEĞİZ.Bir öldü bin hazır bekliyor anı.Bu meyanda başta sümüklü fetöşünüz,sen arkadaşın ve cemil cümle dincinizin hem burda hem ahirette mekanı cehennemin dibi olsun.Beğendin??

 2. 2 hafta önce

  Bu din düşmanlarının hangi duası kabul olmuş !! Zuhahaaaaaa !!
  Biz vatan hainleri kahrolsun diye dua ettik ve rabbimiz kabul etti ve rezil oldular hala da muteber insan mış gibi ” Haluk Pekşen ” e laf söylemeye çalışıyor.

 3. 2 hafta önce

  Bunlar başka bir canlı türü!

 4. 2 hafta önce

  Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!