FETÖ’cü Enes Kanter’den CNN’de skandal sözler

Fetullah Gülen'in manevi evladı Enes Kanter, ABD'de Türkiye düşmanlığına devam ediyor.

FETÖ’cü Enes Kanter’den CNN’de skandal sözler

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen için “babam” diyen firari FETÖ’cü Enes Kanter, asılsız iddialarla Türkiye aleyhinde küstah açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Firari FETÖ’cülere ekranlarını açan CNN, bu kez de Kanter’i konuk etti. Kanter, Cımhurbaşkanı Erdoğan’ı ve Türkiye’yi hedef alarak küstah sözler sarf etti.

Kanter, ‘Türkiye’de demokrasi olmadığını” öne sürerek Erdoğan’a ‘Hitler’ benzetmesi yaptı.

Türkiye hakkında kara propaganda ve iftira kampanyasına devam eden FETÖ üyesi Enes Kanter, daha önce ABD’nin Türkiye’ye yaptırım uygulaması için yalvarmıştı. İhanette sınır tanımadığını bir kez daha gösteren FETÖ’cü Kanter, bu kez de CNN televizyonuna katıldı. Küstah ifadeler kullanan Kanter, “Türkiye’de insan haklarına saygı yok. Demokrasi diye bir şey yok. Din ve ifade özgürlüğü yok” dedi. Kanter, Erdoğan için “Ona yüzyılın Hitleri diyorum” ifadelerini kullandı.

YPG’Lİ TERÖRİSTLERİN TEMİZLENMESİNDEN RAHATSIZ OLMUŞTU

Enes Kanter, geçtiğimiz günlerde ABD’de FOX Business kanalında Varney&Co isimli programa konuk olmuştu. Burada Türkiye hakkında kara propaganda ve iftira kampanyasına devam eden FETÖ üyesi ABD’nin Türkiye yaptırım uygulaması için senatör ve milletvekilleriyle görüştüğünü söyledi. Kanter “Erdoğan, Türkiye’yi yanlış yola sokuyor. ABD yaptırım uygularsa bu sorun çözülür” diyerek aynı zamanda YPG’ye karşı yapılan ‘Barış Pınarı’ harekatının sonlandırılmasına da destek verdi.