Fetullah Gülen’den son görüntü

Terör örgütü lideri Fetullah Gülen’in hastaneden çıkış görüntüleri yayımlandı. Gülen’in tedavi sonrası hastane çıkışında yürümekte zorlandığı görüldü.

featured

FETÖ, 18 Mart 2022’de yeni bir video yayınlandı. Fetullah Gülen’in hastaneden çıkış görüntülerinin yer aldığı yeni videoda, Gülen’in güçlükle yürüdüğü görülüyor. Araca bindirilen Gülen, örgütün merkezine götürülüyor.

Gülen, 1 Mart 2022’de yayınlanan videosunda hasta olduğunu söylemişti. Fetullah Gülen, “Çok küçük bir eforu taşıyamayacak kadar hastayım” ifadelerini kullanmıştı.

Fetullah Gülen’den son görüntü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 5 ay önce

  Jipin arkası perdeli, feto on koltuğa oturuyor, kapısını kendi kapıyor falan. Güzel acindirma olmuş, fon müziğiyle. Yürürken de numara yapıyor. Yılların aktörü.

 2. 5 ay önce

  Hemen ölmek yok öyle.Önce bu dünyadaki tüm acıları çekeceksin. Her hücren tek tek kanser olacak acıdan hiç durmadan böğüreceksin. Kova kova morfin içeceksin ama acın dinmeyecek. Ve bu işallah yıllarca sürecek. o kadar yaşlanacaksın ki yaşlılıktan etlerin kemiklerinden ayrılacak artık ve sen sürekli acı çekeceksin. O hakkını yediğin insanların helal etmediği haram ettiği haklarının cezasını önce bu dünyda da çekeceksin. Tek tek Tüm tırnakların çekilecek o kadar acıyacak ki acı eşiğin burdan bakınca Titandakileri bile ürpertecek. Acı ruhuna ilmik ilmik işlenecek yıllarca hiç durmadan ölmek için yalvaracaksın ama yok öyle kolay ölüm sana; her hücren tek tek kanser olacak …

 3. 5 ay önce

  Kula Kulluk yapan hayvandan aşağı zavallı yaratıklar , 2 nci TANRINIZ yaşlanmış sanırım eceli geldi. Yazık be.

 4. 5 ay önce

  Hainler için ‘yaşasın cehennem’.!!!

 5. 5 ay önce

  Fon müziğinin ne anlamı var? Destek mi oluyorsunuz, haber mi veriyorsunuz?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!