Fetullah’ın son konuşması yayınlandı: Izdırapla kıvranıyorum

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) bir yayın organında, örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in etrafındakilerle yaptığı bir konuşmanın videosu yayınlandı.

featured

ABD himayesinde yaşayan terör örgütü lideri Fetullah Gülen o konuşmada şu ifadeleri kullanıyor: ”Sabah kalkıp o taraftan bu tarafa dönüyorum, Elimde değil bunlar benim. Koskocaman bir tarihi, tarihi yanlışlıkları, bütün gece yaşayıp duruyorum ve ızdırapla kıvranıyorum. Bilemezsiniz yani, ızdırapla kıvranıyorum.”

Fetullah’ın son konuşması yayınlandı: Izdırapla kıvranıyorum

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

13 Yorum

 1. 1 ay önce

  Bir damla su vereni …

 2. 1 ay önce

  Yansın muptezel su veren itfaiye erine küfrederim

 3. 1 ay önce

  Iyi rol kesmis yine. Isleri tikirinda demek ki. Akp sagolsun.

  • 1 ay önce

   Bu da değişik bir fetullahçı taktiği, fetoya vurmak kaçınılmazsa araya tayyipi de sıkıştıralım, deveden ne tüy kopardık kardır mantığı. Dikkat edin bunların kurduğu cümleler anlamsızdır, zorlamadır.

 4. 1 ay önce

  bir de dikkatle dinlenirse, devri yavaşlatılmış kaset gibi sesi kalınlaştırılmış. teknoloji ve ses mühendisliği yazılımıyla böyle bir yapay yani olmayan kayıt oluşturulabilir. bu konuşmanın gerçek olduğuna inanmıyorum. burada bir bit yeniği var.

 5. 1 ay önce

  Hikaye, herzaman gibi duyguları sömürmek

 6. 1 ay önce

  Yamağı ile barışır bu demedi demeyin

  Cevapla
 7. 1 ay önce

  Türkieyede ikende Türkiyeden kaçtığından beride Laiklere, Sekülerlere Kan kusturdu bu ızdıraplar milyonların ızdırabını yanında ısınma turlarıdır herhalde !! Yüce yaratıcı milyonların ahını alanlara nasıl bir son hazırlıyor !!

  • 1 ay önce

   Laikler, sekülerler….Yüce yaratıcı…Bünye hoşaf olmuş.

   Cevapla
 8. 1 ay önce

  Allah en büyük ızdırapları versin işallah. Ölme ölme yaşa Dünyadaki tüm acıları çek yine ölme. Her hücren tek tek kanser olsun işallah ama ölme acıdan çıldır ama ölme.

 9. 1 ay önce

  1966da görevli olduğun Kırklareli Hızırbey camisinin tuvaletçisi olan roman Süleyman D.’yi bulup konuşturan Haydar Meriç’i müridin polislere derin ilişkinizi yazacak diye öldürttün. Korkundan basit bir fıtık ameliyatı olan Süleymanı da hastaneden taburcu olmadan öldürttün. Şimdi sevgilini öldürtmekden vicdan azabı, öyle mi!

 10. 1 ay önce

  cia kuklası.

  Cevapla
 11. 1 ay önce

  Bu dünyada ızdırabın öbür dünyada alevli ateşin eksik olmasın zebaniler yoldaşın olsun inşallah. Sana içmeye su verenin mezarına su dokenin….. Allah belasını versin

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!