Filenin Sultanları’nı hedef alan Şenocak’a Cübbeli ve Boynukalın’dan destek

featured

‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ve eski Ayasofya İmamı Boynukalın Filenin Sultanları’nı hedef alan İlahiyatçı İhsan Şenocak’a destek verdi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu’ndaki ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin’i baştan sona üstün götürdüğü mücadele mağlup etti.

Filenin Sultanları’nın zaferi, daha önce ‘Kadınlar kaşlarını almasın, pantolon giymesin’ gibi açıklamalarıyla gündeme gelen İlahiyatçı İhsan Şenocak’ı rahatsız etti.

Şenocak Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

‘BURNUNU GÖSTERMEKTEN UTANAN…’

“İSLAMIN KIZI! Sen OYUN ALANLARININ değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin SUTANISIN; SEN “burnunu göstermekten utanan” ANALARIN EVLADISIN. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına “sultan” demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da SENSİN!”

Şenocak daha sonra gelen tepkilere verdiği yanıtta ise “Öyle bir ortam inşa ettilerki artık harama haram demek linç vesilesi. Bir baba tesettüre giren kızına “açıl,dansa kalk’ dese bu çağdaşlık;Müslüman evladına ‘şunlar gibi olma’ dese ya da tesettür çağrısı yapsa bu gericilik(!) oluyor. Harama ‘haram’ demeyen neslini haramdan koruyamaz.” paylaşımında bulundu. 

Şenocak’a destek ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’den geldi.

Ünlü “#İhsanŞenocakYalnızDeğildir” etiketiyle “İhsan Hoca hakkı söylüyor.” paylaşımında bulundu. 

 

MEHMET BOYNUKALIN DA DESTEK VERDİ

“1921 ve 24 anayasalarında devletin dini İslam’dı ve laiklik yoktu. Cumhuriyet fabrika ayarlarına dönsün” diyen eski Ayasofya Baş İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın da Şenocak’a destek verdi:
 
“Tesettür Allah’ın emri, Müslüman kadının vakarı, İslam’ın şiar ve sembolüdür. Maraş gibi bir çok yerde İstiklal savaşımız tesettüre yapılan saldırı sebebiyle başlamıştır. Allah’ın emrini hatırlatan hocalar ve #İhsanŞenocakYalnızDeğildir”

Filenin Sultanları’nı hedef alan Şenocak’a Cübbeli ve Boynukalın’dan destek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

21 Yorum

 1. Sana ne, bak kocaman sana ne , oradaki kızlardan biri dese ki ben kapanicam tamam deriz, hür iradesiyle kapanmıştır. Bu şekli ile kabul edene sen neden baskı yapıyorsun.

 2. 2 sene önce

  bunlari dinleyen………. dine hizmet ediyor zannediyor……… bunlar din kisvesi altinda kuyruklarina hizmet ediyorlarrr….. bu tipler bundan bir asir önce….. seytan isi diye……. attan baska trene binmiyen ülkenin karabasanlariiiiii

 3. 2 sene önce

  Kuran disinda her turlu isle mesgulsunuz. Tek bildiginiz bozgunculuk ve fitne. Size ne dense bos. “Allah’ın şaşırttığına kimse kılavuzluk edemez. O bırakır onları ki, kudurganlıkları içinde bocalayıp dursunlar.” Araf-186.

 4. 2 sene önce

  Korkunç olan bu tarz insanları destekleyen hükümet arkasında olunca ataya saygıyı ” allah mı lan bu” diyip içindeki pisliği dışa vuranlar var

 5. arkadaş devletin dini islam olunca ! Hırsızlık ve bozgunculuk yapmayacaklar mı? Memlekette yemediğiniz kul hakkı kalmadı.. hala islam diyor.. sahte müslümanlar….

 6. 2 sene önce

  Tesettür Allah’ın Emri imiş !! Hangi Ayet’te yazıyor !!
  Kutübi sitte’de Peygamberin hanımları ile ilgili hadisleri yazabilirler mi ! ACABA !!
  Gerizekalı olmakta Allah’ın Emri mi acaba !
  veya
  En çok kılık kıyafet le ilgilimi Ayet var YOKSA
  GERİZEKALI olmayın diyemi Ayet var !!
  Sizi gidi Kur’an düşmanları sizi !! Artık ne haltlar karşıtırdığınızı bilmeyen cahil halk yok !!
  Sizin ipliğiniz çok kolay pazara çıkarılırda ! Onu yapmaya izin vermiyorlar işte !

 7. 2 sene önce

  Sizin derdiniz ne din,… ne toplumun huzuru,…. ne de insanların mutluluğu….!!!! Tek bir derdiniz var… Hiç bir iş yapmıyorsunuz ve asalak yaşıyorsunuz….. Ve bunu örtmeye çalışıyorsunuz….. Siz hiç bir iş yapmayan,.. eli hiç bir zaman kürek tutmamış… sırtı yük görmemiş bütün hayatını içinde olduğu toplumu aşağılayarak ve sürekli dinle, cehennemde tehdit eden parazit sürüsü bir güruh..!!!.!!

 8. 2 sene önce

  normaldır kızmayın . beynı …….da olan tür bunlar

 9. 2 sene önce

  Türk adaleti ve hukuk sistemi nasıl olsa sakat hale getirildi deyip kara vicdanlılar çirkin dillerini gene çıkardılar.

 10. 2 sene önce

  “İSLAMIN KIZI!” diyerek yazısına başlayan kişilik, öncelikle bu kızlarımızın Müslüman olduğunu nereden biliyorsun? Bu kızlarımızın analarının burunlarını göstermekten utandıklarını nereden biliyorsun? Sen kimsin be? Kim oluyorsun da insanlara biçim vermeye kalkıyorsun? Ayakkabı kutuları hakkında konuşma, beşli çete hakkında konuşma, yolsuzluklar karşısında konuşma, tonlarca kokain gemilerle gelip giderken konuşma, kullanmadığın yolların, köprülerin tünellerin parasını öderken konuşma, iki şort bir atlet görünce senden Müslüman kimse yok! Bu kadarsınız işte, sizin inancınız bir don içine sığacak kadar. Siz sütyen kadar, külot kadar inançlısınız. Tekstil Müslümanlığı sizinkisi. Ulan sen kimsin ya, sen kimsin? Nasıl karışabilirsin kişinin özgürlüğüne? Lan sana ne? Merak etme, korkma, başkalarının giydiği çamaşırların hesabı senden sorulmayacak ahirette. Ama kul hakkı yiyenlerin yanında saf tuttuğun için sorulacak, bundan kork sen!

 11. 2 sene önce

  başkalarına saran dindarlık anlayışı batmaya mahkumdur.
  tesettür ruhbani din anlayışı tarafından kullanılan etkin bir polemik unsurudur.
  kadını şeytan görmek ve rahiplerin evlenmemesi hristiyanlıkta vardır.

 12. 2 sene önce

  Ulan siz baştan sona ancak dayak ve küfürden anlayacak alçaklarsınız! İslâm’ı cinsel organlarına sığdırmış aşağılık mahluklarsınız. Nasıl bir yaratıksınız lan siz!

 13. 2 sene önce

  Kadınların giyimi ve kadın cinselliği üzerinden pirim yapan tipik din tüccarı. Bunların hocası, Hayrettin Karaman’ı fonlayan parti uygunsuz vaziyette yakalanınca “Yolsuzluk Hırsızlık Değildir” fetvası verdi. Ona bakarsan “Rakı da şarap değildir.” “10 yaşındaki kız/ erkek sigara içip geziyor.” O da gördüğüm…, 5 ton toz almasalar bari. Aşıyla kafayı bozmuş sağlık bakanına – Aile Çalışma ve Sosyal hizmetler bakanına, duyrulur. Aile ekonomisi önemli…

 14. 2 sene önce

  Açık giyinmek bir kadının ahlaksız olduğunu göstermez. Bir kadın tecavüze uğradığın da açık giyiniyor diye haketti diyen insanlar bunlar, düşünsene kimseye bir kötülüğün yok ama hakediyorsun. Açık giyiniyorsun diye seni fahişe gibi görüyorlar. Kapalı kadınlar bir kez yaşıyorsa açıklar her gün yaşıyor ama hiç dile getirilmedi. Malzeme olarak kullanamazlar. Kapalılar üstünden oy almak için duygu sömürüsü yaparlar. Türkiye de belli şehirler de istediğin gibi giyinemiyorsun. Daha da kötüsü bu kısıtlayıcı şeriatçı insanlar internette, başka yerler de kendileri gibi olmayanları saldırı haline getirdi. Baş belası dizisin de insanlar ne yazmış diye bakıyorum, birisi kadın açık giyiniyor diye diziye bakamıyormuş. Böyle insanlara birisi bir şey dediği zaman, müslümana diyor islamın kızına diyor sana demiyor. Kuran’ın kuralları böyle. Başka söylediği şey Yunanistana git benim dedelerim bu kadar zaman var, zaman dediği de Selçuklu birisi de demiyor ki benim Türk dedelerim m.ö. müslüman olmadan da Türkiye de vardı. Osmanlı Türkleri Balkanlara yerleştirdi, Atatürk’te Selanikli bu yüzden Yunanistan diyorlar ama kullandığı bayrak Filistin Suriye. Atatürk’ün Konyalı olduğu söylentisi de var. Bir şey yapıyorsun batı özentisi diyorlar, insan gibi yaşamak için bir yere özenmek gerekmiyor. Atatürk’e Ataput diyorlar, kendileri hocalara insanlara tapıyorlar. Bu ihsan’a birisi sapık dedi, sen hoca’ya nasıl sapık dersin diye linçlediler. Kadınlar kazanmış ama sen penisinle düşünüp kadınlar onu giyemez bunu giyemez diyorsun, bunu da dinin üstünden yapıyorsun ne de olsa dinin üstünden olduğu için ceza almayacağını biliyorsun. Kuran uyarmamızı söylüyor da dersin. Hz Muhammed zamanı kitap çok az vardı, gelişmiş bir zaman değildi. Bu yüzden konuşarak dini anlatırlardı. Bu zamana bakıyorsun, Kuran’ı istediğin gibi her yerden okuyabiliyorsun. İnsanların bildiği şeyi Allah’tan daha Allahçılık yapıp dayatıyorsun. İslam’ı kullanıp terörist olanlardan yok farkınız. İnsanlar dinini yaşayabildiği kadar yaşar, yaşayamıyorsa da bunun hesabını o verecek sen değil. Kuyruk acıları o kadar çok belli ki, Türk kadını kazandı, Türk kazandı. Bunu bozmak için uğraşıyor

 15. 2 sene önce

  İnsanları İslam’dan soğutmaya tam gaz devam ediyorsunuz. Siz bu ülkeyi maddi-manevi tüm değerlerden koparmak için oluşturulan projenin seçilmiş birer üyelerisiniz! Siz 40 fırın ekmek yeseniz de, 40 kütüphane dolusu kitap okusanız da “insan” olamayacak kadar mayası bozuk olan yaratıklarsınız! Okuduğunuz kitapta “Şüphesiz…” şeklinde başlayan pek çok cümle var. Sizin dilinizden yazalım; ŞÜPHESİZ siz insanoğlunun başına gelebilecek en vicdansız ve en karaktersiz şekil savunucusu pisliklerisiniz!

 16. 2 sene önce

  Orta Cag karanligina gomulmus sapik sayisi, son 20-30 yilda tavan yapti.

 17. 2 sene önce

  Basortusu sizin sayenizde Islam’in putu oldu. 6600 kusur ayetlik kitabi, iki yerde gecen, oyle dogrudan emir olmayan ayete bagladiniz. Bu adam da biliyor, oradaki kelimenin iki anlami oldugunu. Basortusu ve omuz ortusu olarak. Ama isine gelmiyor. Birinde insanlari kendi baskisi ve kontrolune alma, afyonlama firsati var cunku. Zaten kokaincilerden, tecavuzlere, cinayetlere, beytul mal’i gasp edenlere bir kelime buyurmayanlardan baska birsey beklemek mumkun degil. Siz siar ve sembollerinize tapinmaya devam edin. Allah’in laneti zalimlerin ustune olsun.

 18. 2 sene önce

  Bir insan neden burnunu gostermekten utanir, bu normal mi? Kafaniz sadece fitneye calisiyor. Maksat gundemi degistirmek, kokain gemileri bu arada yurusun gitsin. Diger elemanda babacigi ile bir kac kiseye daha tecavuz etsin, oldursun. Siz de tek soz etmeyin. Firavun’un sihirbazlari.

 19. 2 sene önce

  ahlaksızlıgın kötüğün ve her seyın beyınde baslayıp bıttıgını bırı bunlara anlatsın. istersen karacarsafa gır. beyınınde ahlaksızlık yatıyorsa ,ancak kımse gormesın dıye kapanırsın.

 20. 2 sene önce

  Kurtul be Türk, kurtul senin kültürüne kökten yabancı olan şu dinden artık. Görmüyor musun hiç bi işe yaramadığını, sadece kavgaya, sataşmaya yaradığını. Cahil kalmamızın asıl sebebinin o olduğunu. Kurtul artık, gör ki ne bi Tanrı var, ne bi şey! Şu din prangasını sök at artık, at ki şu meçzuplar ve onların peşinde sürüklenen akıl yoksunları tek bi merkez altında kafana üşüşecek güce erişemesinler, tüm değerlerini haramiler gibi yiyip bitirmesinler, çil yavrusu gibi dağılıp gitisinler.

 21. Ya böyle insan müsvettelerine nasıl bir ceza verilebilir

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!