Fetullah’ın artığını yiyen FETÖ’cü Enes Kanter’e ‘En Değerli Vatansever’ ödülü

ABD kanalı Fox, firari FETÖ’cü Enes Kanter’e “En Değerli Vatansever” ödülü verdi. Fetullah Gülen, çayının artığını Kanter'e gönderilmesini istemişti.

featured

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in manevi oğlu olan firari FETÖ’cü Enes Kanter, yeni vatanında bir ödül daha aldı. Amerikan kanalı Fox, Enes Kanter’e “En Değerli Vatansever” ödülü verdi. Törende Kanter “Özgürlüğüne düşkün, siyasi aktivist, Amerikan değerlerinin savunucusu” olarak takdim edildi. Odatv’nin aktardığna göre, yine Kanter için “Türkiye’yi ve Erdoğan’ı eleştirdiği için tehdit edilen Enes Kanter, Çin’i de korkusuzca eleştirdi. Cesur ve açık sözlü birisi. Soy adını ‘Özgürlük’ olarak değiştirdi” denerek övgüler düzüldü.

FETULLAH, ARTIĞINI KANTER’E GÖNDERMİŞTİ

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in 2019 yılında yayınlanan bir videosunda dikkat çeken anlar yaşanmıştı. Konuşurken bir an duraksayan FETÖ elebaşı, çay, hurma ve bisküvi yedikten sonra kalanları, Türkiye’nin hakkında kırmızı bülten çıkardığı FETÖ firarisi basketbolcu Enes Kanter’e verilmesini istiyor. Kanter’in ise resmi twitter hesabından, bunu şevkle kabul ettiğini belirten bir mesaj paylaşması da dikkat çekti.

Fetullah’ın artığını yiyen FETÖ’cü Enes Kanter’e ‘En Değerli Vatansever’ ödülü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. Toplama milletin başka ülkelere saldırıp cinayet işlemeyi vatanseverlik sayan alçaklığını madalya bok püsürle süsleyip dağıttığı çerçöp tam hedefini bulmuş.Boynunda toplama milletin madalyası hasta ruha işaret eder!İşte bu kadar!

 2. 2 hafta önce

  Vay anasını satayım daha neler duyacağız. Öyle bir ödülü ilk kez duyuyorum. LeBron James şok olmuştur herhalde.

 3. 2 hafta önce

  Abd nin dunyada doktugu kanlari da soyleyebilirmi bu abd de tam cadir tiyatrosu gibi oldu

 4. 2 hafta önce

  Esir, özgürdür
  Cahil, profesör
  Cehalet, Öz’dür
  Vatan kaçkınları, vatanperver.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!