Fotoğraflar mahkemeye sunuldu… İşte Johnny Depp’in ifadesi

Amerikalı aktör Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'e karşı açtığı 50 milyon dolarlık hakaret davasında ifade verdi.

featured

Depp, eski eşi Amber Heard’ün kendisini “ev içi şiddet kurbanlarını temsil eden bir toplumsal figür” olarak tanımladığı bir makalenin ardından, itibar kaybı iddiasıyla tazminat davası açmıştı. Ünlü aktör, hakkındaki tüm iddiaları reddetti. Heard ise karşı dava açarak 100 milyon dolar tazminat talep etti.

Johnny Depp, hakkında açılan davada ifade verdi. ABC News’in mahkemeden yaptığı canlı yayına göre uyuşturucu bağımlısı olmakla suçlanan Depp, iddiaları kabul etmedi ve iftira olduğunu öne sürdü. 112 yaşında annesinin sinir yatıştırıcı haplarını kullanmaya başladığını söyleyen Depp, 15 yaşına kadar bu tarz hapları kullandığını ve Marihuana gibi uyuşturucular denediğini söyledi.

‘PİŞMANLIK İÇİNDE BAŞLAYAN BİR İLİŞKİ’

Depp, Karayip Korsanları filminin çekimi sırasında doktorun verdiği ağrı kesici ilaçlara bağımlılık geliştirdiğini ve 5 sene onu kullandığını belirtti. Amber Heard ile The Rum Diaries filmi setinde tanıştıklarını, evliyken karısını aldattığını anlattı ve bu ilişkiyi ‘pişmanlık içinde başlayan bir ilişki’ olarak nitelendirdi.

Depp, çocukluğunda sürekli olarak kavga eden ebeveynler ile bir evde büyüdüğünü, 15 yaşındayken babasının bir sabah evden haber vermeksizin çıkıp giderek ailesini terk ettiğini, annesinin bu olay üzerine ağır bir depresyon süreci yaşayarak intihara kalkıştığını anlattı.

İLİŞKİNİN BAŞLARINDA HARİKA HİSSEDİYORMUŞ

Depp, avukatın sorusu üzerine çocukluğundan öğrendiği en önemli dersin, nasıl ebeveynlik yapılmayacağı olduğunu ve kendi çocuklarını yetiştirirken anne babasının tam tersi davrandığını ekledi. Depp, Amber Heard ile ilişkilerinin başında Heard’ün çok zeki, çok esprili, çok içten olduğunu ve harika hissettiğini söyledi.

Depp bu durumu, kendisinin çok çalıştığını, işten dönüp kanepeye oturduğunda Heard’ün kendisine bir kadeh şarap vererek ayakkabılarını çıkarttığını, bunun daha önce hiç tecrübe etmediği bir şey olduğunu ve hoşuna gittiğini söyleyerek örneklendirdi.

Depp, bir gün yine eve döndüğünde Heard telefonda iş konuşurken ayakkabılarını kendisi çıkarttığını, Heard’ün bunu görüp kendisine çok kızdığını ‘Bunu yapmaman gerekir bu benim işim’ dediğini ve o anda Heard’ün kafasındaki düzen bozulduğunda agresifleşebildiğini anlamaya başladığını ve ilişkileri başladıktan 1,5 yıl sonra Heard’ün tamamen başka bir insana dönüştüğünü aktardı.

FOTOĞRAFLAR MAHKEMEYE SUNULDU

Davada Depp’in güvenlik görevlisi Sean Bett ifade verdi. Davada ifade veren güvenlik görevlisi, Depp’in Heard’ün kendisine saldırdığının kanıtı olarak çektiği fotoğrafları mahkemeye sundu.

Daily Mail’de yer alan habere göre; Bett, evlilik sırasında Heard’ün Depp’e saldırdığını iddia ederek, saldırı sonrası kanıt olarak Depp’in yüzünün fotoğraflarını çektiğini ifade etti. Fotoğraflarda Depp’in yüzünde çizik ve morluklar olduğu görüldü.

Fotoğraflar mahkemeye sunuldu… İşte Johnny Depp’in ifadesi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!