Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas’tan Fatih Terim mesajı

featured

Galatasaray’da tarihi başkanlık seçiminin kazananı Burak Elmas oldu. 2 sandık kala Eşref Hamamcıoğlu’nu geçen Burak Elmas 1541 oy alarak Galatasaray’ın 38. başkanı oldu. Seçim sonrası ise gözler Fatih Terim’in takımdaki geleceğine çevrildi. Yeni başkan Burak Elmas seçim öncesi başkan olması halinde Fatih Terim’le yola devam edeceğini söylemişti. Bu sözleri sıcağı sıcağına kendisine hatırlatılan Elmas, ‘Kimse merak etmesin camiaya verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz’ ifadelerini kullandı.

Galatasaray yeni Başkanı Burak Elmas, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk kez konuştu.

Gün boyu süren uzun seçim maratonunun ardından Galatasaray’ın 38. başkanı Burak Elmas oldu. Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte girdiği kıyasıya yarışı son düzlükte kazanan Burak Elmas, ilk açıklamalarını yaptı.

Hep üyelere hem de diğer adaylara teşekkür eden Burak Elmas, kazananın Galatasaray olduğunu belirtti.

İşte Galatasaray’ın 38. başkanı Burak Elmas’ın ilk açıklamaları…

Tüm üyelerimize, bana ve ekibime göstermiş oldukları teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Bu Galatasaray’a yakışan yarışı birlikte götürdüğümüz tüm adaylara, Galatasaray demokrasisine katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.

Bu seçim, Galatasaray için çok önemli bir seçim. Galatasaray kararını verdi, kaybeden kimse yok. Yarından tezi yok birlik olup sorunları halledeceğiz. Birlikte çok şey başaracağız.

Bu uzun maratonda benim ailem olan ve beni bir saniye yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarıma müteşekkirim, iyi ki varsınız. Sevgili aileme de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yaşasın Galatasaray!

BURAK ELMAS’TAN FATİH TERİM AÇIKLAMASI!

‘Kimse merak etmesin camiaya verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Ekibimizi tanıtarak bir süreç yürüttük. Yapacak çok işimiz var. Yeni başlıyoruz. Mazbatayı aldıktan sonra sözlerimizi tutacağız.’

Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas’tan Fatih Terim mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 sene önce

    Fatih terim demekki seni yonetecek

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!