Galip Öztürk’ün oteli yağmalandı

Gürcistan'da tutuklanan Metro Turizm sahibi Galip Öztürk'e ait Beykoz Riva’daki Legend Otel, hırsızlar ve tinercilerin hedefi haline geldi. Mahkemelik olan otelde güvenlik sorunu yaşanırken otel, kimliği belirsiz kişiler tarafından talan edildi.

featured

Özelleştirme Başkanlığı’na bağlı ait iki parselde biri 17 bin 687, diğeri 16 bin 625 bin metrekare büyüklüğe sahip bölgenin en büyük arazisinin üzerinde bulunan 186 odalı Legend Otel’i 2009 yılından bu yana Metro Turizm’in Gürcistan’da ‘cinayete azmettirme’ suçundan tutuklanan sahibi Galip Öztürk işletiyordu. Metro’dan önce de otel Milli Takım’ın oteli olarak hizmet verdi.

Mal sahibi Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) otel ve araziyi satmak için ihale açtı. Bedeli 71 milyon TL olarak belirlenen otelin ihalesi sonuçlanmadı. İHA’nın aktardığına göre, 2017 yılından berri mahkemelik olan efsane otel, hırsızların tinercilerin hedefi haline geldi.

Otelde ne varsa talan eden şahıslar oteli adeta harabeye çevirdi. Bölgede bir güvenlik sorunu yaşanırken odalarda kimliği belirsiz kişiler ateş yakarak konaklıyor.

 

Galip Öztürk’ün oteli yağmalandı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Butun kaynaklarimiz cakallarin ve onlarin rusvet verdikleri siyasetcilerin, ve onlarin emrine giren sozde devlet burokratlarin kontrolunde. Bu adamin ne kabiliyeti olabilir de buranin isletmesini alabiliyor. Cevap vereyim, pudra.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!