Garsonun başından aşağı şampanya döken Demet Akalın’dan yeni açıklama

Geçen hafta sahnede bir garsonun kafasına şampanya döktüğü için tepki çeken Akalın, "Konu yanlış anlaşıldı. O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum. Ben gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonda bir günün gelirini mekanda çalışan emekçilere bırakırım." ifadelerini kullandı. 

featured

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek garsonun başından aşağı dökmüştü. Akalın’ın görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu ve çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Akalın’a tepki göstermişti.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması’ndan Akalın’ın bu tavrına “Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak.” tepkisi gelmişti.

Demet Akalın ise tepkilerin ardından “O gecede personel şefinin kendisi ‘dök dök’ diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı.” açıklamasını yapmıştı.

GARSONDAN AÇIKLAMA: GURUR DUYDUM

Demet Akalın’la çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan garson, durumdan memnun olduğunu belirterek “Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp ,birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır” demişti.

AKALIN: 50 TANE İĞNE OLDUM

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine göre, Akalın, önceki gün Kıbrıs’ta konser verdi. Geçen hafta sahnede garsonun kafasına şampanya döktüğü için gündem olan şarkıcı, yaşananlarla ilgili “Konu yanlış anlaşıldı arkadaşlar. O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum. Bugün kimlerin doğum günü? Doğum gününü şampanyayla kutlamayalım, yanlış anlaşılıyorum. Yıllardır yaptığım espriler başka yere çekiliyor” dedi.

Bir misafirin, “Boşver, boşver” demesi üzerine de şöyle konuştu: “Birtakım insanlar boş vermiyor. Gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonun bir gününü mekandaki emekçilere bırakırım. Hülya Avşar’ın rahmetli annesi Emral Avşar’dan böyle gördüm. Çünkü Emral Hanım gazino kültürünü biliyordu.”

Garsonun başından aşağı şampanya döken Demet Akalın’dan yeni açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!