AKP’li başkanın polislere saldırı görüntüsü ortaya çıktı

Kayseri'de AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Korkmaz'ın karakol girişinde görevli bir polis memuruna şiddet uygulamasından sonra benzer bir olayın görüntüsü ortaya çıktı. AKP Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz'ın polislerle kavga ettiği görüntüler saniye saniye kameralara yansıdı.

featured

Gaziantep Şehitkamil AKP İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve arkadaşlarının, polislerle kavga ettiği görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

 

POLİSLERLE KAVGA ETTİ

Twitter’da “Polis Platformu” adlı hesaptan paylaşılan bir görüntüde, Yılmaz’ın görev başındaki polislerle tartışma yaşadığı görülüyor. Görüntülerde Yılmaz’ın, çok sayıda kişiyle birlikte polislere parmak salladığı ve arbede yaşandığı da kameralara yansıdı.

Görüntülerin Erdoğan’ın toplu açılış için kente geldiği 25 Aralık 2021 tarihinde kaydedildiği görüldü.

KAYSERİ’DE DE AKP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI POLİSİ DARBETMİŞTİ

Kayseri Tomarza İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ise AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Korkmaz ve beraberindeki kişiler, karakol girişinde görevli bir polis memuruna darbedip burnunu kırmıştı. Olay sonrasında gözaltına alınan 5 kişiden AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Korkmaz’ın tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

AKP’li başkanın polislere saldırı görüntüsü ortaya çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!