Gelecek Partisi’nden Ümit Özdağ’a yanıt

İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlama sonrası Ahmet Davutoğlu'na çağrı yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a yanıt parti sözcüsü Serkan Özcan'dan geldi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İstiklal Caddesi’nde yaptığı açıklamada AKP’den kovulduktan sonra Gelecek Partisi’ni kuran Ahmet Davutoğlu’na tepki göstererek, “Başbakanlık yaptın, 2015 yılında neler olduğunu çık anlat. Sen sustuğun için insanlar ölüyor” ifadelerini kullanmıştı. Gelecek Partisi’nden Özdağ’a yanıt gecikmedi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Özdağ’ın ifadelerine tepki gösterek, “Atanamamış Bond” ya da yeni adıyla “Yerli Wilders” yine ortalığa dökülmüş! Tam bir ergen ve sorumsuz provokatör tahrikleriyle kendi komplo dünyasındaki zırvaları sözüne güvenilir bir ismi kullanarak doğrulatmaya çalışıyor! 7 Haziran seçimleri öncesinden başlayıp, Kasım seçimleri ve sonrasında devam eden terör dalgası sırasında neler olduğunu merak ediyormuş? Seni zamanında “Öcalan’ın sorgusuna alacağız” diye kim trollemişse yine onlar trollemiş anlaşılan! Ama yine de söyleyelim ne olduğunu. Bugün kayıkçı kavgası verdiğin isim bir tarafta kendi genel başkanına kumpas kurarken, o dönemde milletvekili olduğun parti Türkiye’yi istikrara kavuşturmak için gerekli koalisyona hayır diyordu! Diğer taraftan PKK’sı, FETÖ’sü, IŞİD’i aynı anda Türkiye’ye saldırıyorlardı. Ama Sn. Davutoğlu terörü yenerken arkasından ihanet terörü estirenleri yenemedi! “Onların hainliğine yenilmek mi yoksa memleketin yine kaosa girmesi mi” arasında ülkenin selametini tercih etti. ” diye konuştu.

“Hükümet önce Allah’ın yardımı sonra milletimizin desteğiyle terörü o gün yendi” diyen Özcan şu ifadeleri kullandı:

“Birilerine bunlar yanlış gelebilir. Çünkü bu tercihleri anlamak için adam olmak gerekir. Haysiyetli olmak gerekir. Vakar nedir bilmek gerekir. Bugün ne acıdır ki bir yanda hukuku ayaklar altına alan bir iktidar diğer yanda bu iktidarın cürümlerini, beceriksizliklerini, ekonomiyi iflasa sürüklemesini perdelemek için kendini parçalayıp hedef saptırmaya çalışan ergen bir komplocu var! İnşallah en kısa zamanda bu kayıkçı kavgasına da ülkemize reva görülen bu çapsızlığa ve ahlaksızlığa da son vereceğiz. Son olarak üslubun için; “Edep Ya hu!”

Gelecek Partisi’nden Ümit Özdağ’a yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Sözcü Özcan Beyefendi; bir kamyon laf etmişsin hepsi boş muhabbet… sonra uya cevap verin siz, iki seçim arası o 3 aylık dönemde patlayan bombalar ve terör olayları ile ilgili bildiklerimi aciklarsam diyen Sayın Davutoğlu bı aciklasin artık halen bekliyoruz..🤭

  2. 2 ay önce

    Davutoğlu başbakan olduğu zaman tırlarla helvayı Ayn el arab a gönderdik. Yaptığını da hatırlamıyor terörü yenmişmiş hadi oradan be adam psikolojik çöküntü yaşayıp geldim askerden o zaman.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!