Gençlerbirliği 100. yıl formalarını tanıttı! Atatürk ve Anıtkabir detayı…

Başkentin köklü kulübü Gençlerbirliği, 100. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'den esinlenilen formasını tanıttı.

featured

TFF 1. Lig’de mücadele eden Gençlerbirliği, kuruluşunun 100. yılını kutlayacağı 2022-2023 sezonunda giyeceği formaların tanıtımını sosyal medya hesaplarından yaptı. Cumhuriyet ile aynı yaşta olan kırmızı siyahlı kulüp, formanın tasarımında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’den esinlendi. Yeni sezon formaları sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Kulüp sosyal medya hesaplarından kulübün kuruluş tarihine atfen dün saat 19:23’ten itibaren yapılmaya başlanılan tanıtımlarında, video ve oyuncuların formalı fotoğrafları kullanıldı.

Paylaşımlarda, Atatürk’ün mozolesinde Türk bayrağını gören pencereden esinlenerek hazırlanan forma ile 100. yıl forması ve 2022-2023 sezonu alternatif forması yer alırken klasik çubuklu formanın ise ileri bir tarihte tanıtılacağı duyuruldu.

Gençlerbirliği 100. yıl formalarını tanıttı! Atatürk ve Anıtkabir detayı…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Forma ile değil oynadıkları futbol ve spor ahlakı ile Atatürk’e layık olsunlar. Reklam kokan hareketlere gerek yok. Siz işinizi düzgün yaptığınızda herkes takdir eder zaten.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!