Genelkurmay arşivlerinden özel Atatürk fotoğrafları

featured

Genelkurmay Başkanlığı arşivlerinde yer alan, Mustafa Kemal Atatürk’ün özel fotoğraflarını paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığı arşivlerinde yer alan, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün ebediyete intikalinin ardından düzenlenen anma törenleri sırasında çekilen özel fotoğrafların yer aldığı albüm Anadolu Ajansı ile paylaşıldı.

 

Atatürk, 27 Şubat 1938’de Balkan Antantı Konseyi üyeleriyle birlikte Ankara’da bir toplantıda.

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Genelkurmay arşivlerinden özel Atatürk fotoğrafları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Atatürk yattığı yerden bile bir kez daha ülkeyi biraraya getirdi. CB nın dediği gibi “O da insan kararlarında %100 hatasız olamaz” ama Atatürk bugün bir lider, bir insan olmasının çok ötedinde bir yerde, şu gün ülkenin geleceği için ülke bütünlüğü için buluşulan ortak paydadır. Oluşan birliğin, zincirin, ekosistemin adına ne derseniz, parolasıdır.
    Ne yazık ki bu parolanın işaretçisi, bugün Atatürkün ülke ile birlikte yoktan var ettiği, CHP değil. Son zamanlar çok takıldım buna biliyorum ama insanın gözünün içine baka baka “biz sizi, milleti, ülkeyi, vatanı değil; yurt dışında ipimizi tutanların dediğini savunur, korur, kollarız” demiyorlar mı? Üzerlerine vazifeymiş gibi lokmacılar şansölyelerin önünde el-pençe-divan durmuyorlar mı? Ağırıma gidiyor… inşallah ya sandıkta bunun hesabını sorarız yada ona bile gerek kalmadan CHP nin özü silkinip kendine gelir…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!