Görevdeki emniyet müdürüne FETÖ soruşturması

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde görevi başındaki Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Yusuf Aydın ile ilgili FETÖ soruşturması açıldı.

featured

Kocaeli Emniyet Müdürlüğünde görevli Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Yusuf Aydın hakkında FETÖ soruşturması başlatıldı.

Yusuf Aydın, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü bünyesi altında 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Kandıra İlçe Emniyet Müdürü ardından Körfez İlçe Emniyet Müdürü ve son olarak kentin en kritik şubesi olan İl Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştu.

Kocaeli yerel gazetesi Koz’un haberine göre, Emniyet Müdürü Aydın geçtiğimiz gün il asayişten sorumlu emniyet müdür yardımcılığı görevinden alınarak trafikten sorumlu emniyet müdür yardımcılığı görevine atanmıştı. Hakkında FETÖ soruşturması olmasına rağmen bu göreve atanması tepkiyle karşılanmıştı. Öte yandan Aydın’ın kendisi ile aynı ismi ve soyadı taşıyan kuzeni Yusuf Aydın’ın da 15 Temmuz darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkartıldığı ve Aydın’ın yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

Görevdeki emniyet müdürüne FETÖ soruşturması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 7 gün önce

    Bunu siyasi birileri korumasa bugüne kadar paket olurdu.arkasindaki siyasi destek kimse o alınmadan buna yine kimse dokunamaz.bu yine paçayı bir şekilde kurtarır..

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!