Gözleri Türk topraklarında! Netanyahu’nun oğlundan ‘Kürdistan’ paylaşımı

İsrail Başbakanı Binyamin Netahyahu'nun oğlu Yair Netanyahu'nun yaptığı bir paylaşım İsrail'in gözünü Türkiye'nin doğusuna diktiğini gözler önüne serdi.

featured

VERYANSIN TV

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana Gazze Şeridi’ne düzenlediği saldırılarda en az 15 bin 328’i çocuk, 10 bin 171’i kadın olmak üzere 36 bin 171 Filistinli öldürüldü, 81 bin 420 kişi yaralandı.

Enkaz altında hala binlerce ölü olduğu bildirilirken, halkın sığındığı hastane ve eğitim kurumları hedef alınarak sivil altyapı da tahrip ediliyor. Dünyanın gözü önünde Filistin halkına soykırım yapılırken, İsrail Başbakan Binyamin Netanyahu’nun oğlu Yair Netanyahu’dan İsrail’in bir sonraki hedefini ortaya koyan bir paylaşım geldi.

Türkiye’nin toprak bütünlüğünü hedef alan Yair Netanyahu, Instagram hesabından ‘Büyük İsrail’ hedefine uygun olarak, Irak, Suriye ve İran’ın bir kısmını da içeren “4 parçalı Kürdistan” haritasını paylaştı. Yair ayrıca, Türkiye’yi Kürtlere soykırım yapmakla suçladı.

Yair Netanyahu’nun paylaşımındaki skandal ifadeler şöyle:

“Tüm gözler Kürdistan’da! Türkiye tarafından Kürt halkına yapılan soykırım durdurun! Kürdistan’ın Türkiye, İran, Irak ve Suriye’nin işgaline ve baskısına son verin! Özgür Kürdistan!”

 

Gözleri Türk topraklarında! Netanyahu’nun oğlundan ‘Kürdistan’ paylaşımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. Yair … Senin kanında, kitabında ve soyunda bir bozukluk var. Bunu en iyi sen ve senin soyun bilir.
  Hepiniz bir olun ve gelin, tarih boyunca yaşadığınızı bir daha, bir daha ve bir daha yaşayın.
  Ben tek başıma size yeterim!

 2. hee şöyleee açık açık konuşun kaçak dövüşmeyin. bopun aslında bip büyük israil projesi olduğunu rtenin akpnin fetönün hdpnin mhpnin ychpnin iyipin hüdaparın yetmez ama evetçilerin neoliberalllerin türkiyeyi bu haritaya bizim sevr diye bildiğimiz haritaya ulaşmaya çalıştığını 22yıldır diyoruz hatta uğur mumcuların necip hablemitoğlullarının daha önce de dedikleri kayıtlarda var.o yüzden tasfiye edildiler.üniter ulus devlet yanlılası aydınlar bürokratlar askerler..

 3. Bu dürzü Türkleri bilmiyor.

 4. 30 Mayıs 2024, 18:48

  Eceli gelen köpek misali!

 5. İnşallah bekliyoruz, büyük bir heyecanla sizin hakkınızdan ancak biz geliriz. Kötüler için yaşasın cehennem!

 6. 30 Mayıs 2024, 16:59

  Bu kadar sığınmacı işte bu yüzden getiriliyor.

 7. 30 Mayıs 2024, 16:49

  Bizim evin penceresi de cam, bu haber bize bunu hatırlatmalı

  • Herkesin evinin penceresi camdan.Lakin camı kirleteni gömüyor biri gömmek yerine besliyor diğeri.Haber dediğin yahudinin benim diyemediği toprağın özlemi.Senin cam metaforun ise kasıtla değilse sempatik aymazlık!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!