Grup Yorum, eski bir üyesini daha hedef gösterdi

featured

Terör örgütü Dhkpc’ye yakınlığıyla bilinen Grup Yorum, ölüm orucu yerine yaşamayı seçen eski bir üyesini daha hedef gösterdi.

Grup Yorum, gruptan ayrılan ve gruptan bağımsız olarak kendine farklı bir hayat kurmak isteyen eski üyeleri Dilan Ekin’i ihanet ile suçlamıştı. Grup Yorum bu defa ise albüm çıkaran eski üyeleri Barış Yıldırım’ı ihanetle suçladılar. Grup Yorum’un Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

Grubun sosyal medya hesabından “Dilan Ekin’le ilişki kurmayın! O bütün değerleri çiğnemiş biridir!” denilen açıklamada kullanılan nefret söylemleri takipçilerin tepkisine yol açtı.

“Duydunuz mu!
Ölüm Orucu Haini Barış Yıldırım Albüm Çıkarmış!
Helin ve İbo, halkın türkülerini söyleyebilmek için bu uğurda canlarını verdiler. Şehit düştüler.
Halkın sanatını hainler yapamaz!
Halkın sanatını ancak halk çocukları yapabilir!”

Grup Yorum’un hesabından bir de Barış Yıldırım’a ilişkin görsel paylaşıldı. 

Grup Yorum, eski bir üyesini daha hedef gösterdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 sene önce

  Çok demokrat bir duruş 🙂
  Yahu bunlar demokrakliktan, özgürlükten, eşitlikten, insana verilen değerden, yaşam hakkından bahsetmiyorlar mi bir de, tüküreyim böyle demokratlara. Tek bildikleri ölüm, şiddet, savaş… asil faşist bunlar.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  «Bu yolda dönenler oldu, mum gibi sönenler oldu» NETEKiM.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Şaşırdık mı? Hayır. DHKPC çevresinin bilindik tutumu. Bu örgütün sözde liderleri şatafat içerisinde yaşıyor Avrupa’da. Üyelerini, sempatizanlarını, ölüme gönderirken gözlerini dahi kırpmıyorlar. O kadar davalarına sadık olsalardı kendileri ölüm orucuna yatardı. Başkalarını ölüme göndermek kolay. Hiç birinde hayranı oldukları, devrimci mirasını yedikleri Mahir Çayan ruhu yok. Aklı olan biri bu çevreye hiç bulaşmaz.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Yıllarca dinledim kasetlerini.Ama bu onların duygu sömürücüsü olduğu gerçeğini değiştirmez.Her güzel müzik yapanlar iyi insanlar değildir,her iyi futbol oynayanın iyi insan,büyük bir bilim adamının iyi bir insan olamayabileceği gibi.Ayrıca 90 lı yıllarda sinek sersemken odtü gibi okullarda solculuk ayağına ……………………

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Halkın türkülerini söylüyorlarmış bu halk düşmanları. Halkın çocuklarını ölüm orucuna yatıran bu alçak katillerin halkla en ufak ortak paydası asla olmamıştır. Ölümlerden beslenen bu zibidilerin kullandığı tehdit diline bakar mısnız!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!