Show TV, Nureddin Nebati’li Güldür Güldür skecini yayınlamadı

Bakan Nebati'nin Türk Lirası'nın değer kaybetmesi, işsizlik ve enflasyon ile ilgili sözlerinin yer aldığı skeç, Show Tv'de yayınlanmadı.

featured

Güldür Güldür Show, sosyal medya hesaplarında 305. bölümünde yer alan bir skeç paylaştı. Yeni skeçte Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati‘nin ekonomi üzerine konuşmalarından kesitler yer alıyor.

Güldür Güldür, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin aşırı iyimser açıklamalarını tiye aldığı skeç Cumartesi gecesi saat 20:00 yayınlanacağını duyurmuştu.

Yayınlanan bölümde Bakan Nebati bölümü yer almazken, sosyal medya kullanıcıları programa sansür uygulandığını dile getirdi.

Bakan Nebati’li skecin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmezken, Show TV’den bir açıklama yapılmadı.

Show TV, Nureddin Nebati’li Güldür Güldür skecini yayınlamadı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. Soylu
  2 ay önce

  Videoda söylediklerinin çoğu gerçek cümleleri. Yaaa, Nebati yeteneğindeki politikacılar yönetiyor ülkeyi.

 2. 2 ay önce

  Yugoslavya’nın dizileri, Türkiye’nin güldür güldürü, sörvayvırı…
  Nebati’ye gelince gözler pırıl pırıl, içi kıpır kıpır.

 3. 2 ay önce

  Baphomet

 4. 2 ay önce

  Su dünyanin son 5.000 yillik tarihinde birsey ögreneceksen: Komedyenleri rahat birak – senin hakkinda dalga gecebiliyorlarsa ve bunu seven insanlar varsa senin sorunun bu komedyenler degil.

 5. Soylu
  2 ay önce

  Yazdığım bu cümlenin doğruluğu konusunda hiç bir kuşkum yok: Ülkeler kaliteli vatandaşları sayesinde gelişir (Kalite tanımı için Pirsig’in Zen ve Motosiklet Bakım Sanatı kitabını kullanıyorum). Yani, ülkeler seçmenlerin kendilerinden çok daha kaliteli insanları seçmesiyle gelişebilir. Bu skeçlerin izlenmesi niteliksiz seçmeni uyandırabilirdi. Çünkü don lastiği satamayacaklar tarafından yönetilme duygusu varoluşa aykırı.

 6. 2 ay önce

  Insanlarin biraz gülümsemesini istemeyen bir düzen halbuki nebat beyle karsilikli bu skeci izleyip beraber güle bilmeliyiz demorasi sart!!!

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!