Gülen’in yeğeni FETÖ’deki kavgayı ifşa etti: ‘Kaçırıldı’

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Ebuseleme Gülen, örgüt içindeki kavgayı ifşa etti. Ebuseleme Gülen, Fetullah Gülen'in Pensilvanya’da bulunan FETÖ kampından götürüldüğünü duyurdu. Öte yandan örgüt hakkındaki paylaşımlarıyla tanınan avukat Burak Bekiroğlu, "Pensilvanya'dan bilgi aldığını ve elebaşı Gülen'in uyutulduğunu" iddia etti.

featured

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in yeğeni Ebuseleme Gülen, FETÖ içindeki kavgayı ifşa etti.

Ebuseleme Gülen, Fetullah Gülen’in “Uzun Cevdet” lakaplı Cevdet Türkyolu tarafından Pensilvanya’da bulunan FETÖ kampından götürüldüğünü Pensilvanya kampından çektiği video ile duyurdu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda FETÖ’nün “üst düzey” isimlerine küfürler yağdıran Ebuseleme Gülen; Barbaros Kocakurt, Cevdet Türkyolu, Adil Öksüz gibi isimlerle ilgili ifşalarda bulunurken bazı paylaşımlarının ise örgüt tarafından silindiğini iddia etti.

Ebuseleme Gülen’in 15 Temmuz ile ilgili yaptığı ve daha sonra örgüt tarafından silindiğini iddia ettiği paylaşımlar şöyle:

AV. BEKİROĞLU: GÜLEN KOMADA

FETÖ hakkındaki ifşaatlarıyla tanınan avukat Burak Bekiroğlu, X üzerinden yaptığı paylaşımda “Gülen komada. Terörist elebaşı Gülen’in yeğeni Ebuseleme Gülen; Gülen’in Ölmeden her şeyi anlatmasını istediğine dair twitler atıyor” diyerek Ebuseleme Gülen’in yeni gönderilerini aktardı.

Ebuseleme Gülen’in söz konusu paylaşımlarda şu ifadeleri kullandığı görüldü:

“Hesap vermeden ölme hocam. Ölmeye hakkın yok! bizi böyle terorist bırakıp gitmeye hakkın yok. Çık açıkla herşeyi. Bilerek susuyorsun. Böyle ölmek istiyorsun! Aman daha fazla duyulmasın. kanser ettiniz hepimizi. Bir cevdet ve barbi uğruna. 1 milyon insanın hayatı karardı

Kemal gülenin küçük piçi aramış, tehdit ediyor çık git o evden. Hocaefendiyi 2 aydır saklıyonuz. Ne ettiniz de komada. Onu da ben yapmışım öyle diyor. Üzüldü komada. Siz öldürürsünüz amcanızı. Öldürmeyi bilirsiniz siz”

Öte yandan avukat Bekiroğlu, sonraki paylaşımlarında FETÖ elebaşı Gülen’in uyutulduğuna dair bilgi aldığını iddia etti.

Bekiroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Terörist Elebaşı Gülen, Cevdet Türkyolu kontrolünde,doktoru Kudret Ünal’ın verdiği ilaçlarla uyutulmuş…. Gülen’i, Cevdet Türkyolu’nun villasına götürmüşler. Gülen’e ilaç verip uyutarak yavaş yavaş öldürecekler… Cevdet Türkyolu kamptan ayrılırken yanında büyük valizleride sürükleye sürükleye götürmüş… Cevdet, himmet paralarını da kamptan götürmüş…. Cevdet Türkyolu, Mustafa Özcan ve Barbaros Kocakurt koordineli şekilde planı faaliyete geçirmişler.”

 

 

Gülen’in yeğeni FETÖ’deki kavgayı ifşa etti: ‘Kaçırıldı’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. vay vay, fetoda kandirilmis. aslinda kendisi iyi de cevresi kotuymus. Allah belanizi versin. Ruh ikizinin de.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!