Gültekin Uysal’dan yeni ‘Ümit Özdağ’ açıklaması

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a yönelik yaptığı "Çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile iftiralar atıyorsun" paylaşımı için özür diledi.

featured

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal; Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın “Tarikat ve cemaatleri devletten çıkaracağız’ demekten alıkoyan şey nedir? Said-i Nursi denen adamın müridi olan ortağınız Demokrat Parti başkanı mı?” açıklamasına “Çocukluğunda tecavüze uğramış çocuk psikolojisi ile bir ömür boyu alnından, aklından ve ruhundan silemeyeceğin ‘bir darbecinin çocuğu olma’ travması ve insiyakla zaman zaman Demokrat Parti ve şahsıma iftiralar atıyorsun.” diyerek cevap vermişti.

Sözlerine sosyal medyadan tepki yağan Uysal, paylaşımı silip yeni bir açıklama yaptı. Uysal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Hakaret, tahrik ve iftirayı meslek edinmiş, neye ve kime hizmet ettiği malum Ümit Özdağ tarafından zaman zaman Demokrat Parti ve şahsıma kasıtlı saldırılarına karşı kastımı aşan çok yanlış bir örnek üzerinden cevap verdiğimden kamuoyuna üzgün olduğumu ve özrümü beyan ediyorum” ifadesini kullandı.

thumbnail
İlişkili Haber

‘Tanımak için okuyun’… Gültekin Uysal hakaret etti, Ümit Özdağ’dan yanıt gecikmedi

Gültekin Uysal’dan yeni ‘Ümit Özdağ’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. 2 Şubat 2023, 10:43

    Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Kime özrünü beyan ediyorsun? Bu da yeni moda dinci terminolojisi oldu: özür beyan etmek! Olsan da olur olmasan da…Adam gibi özür dilerim, af dilerim desene delikanlıysan.

  2. Ü.Özdağ neye hizmet ediyormuş, çekinme onu da söyle. Atatürk, Cumhuriyet, Laiklik, Kaçak karşıtlığı mı..
    Ama biz senin gibilerin 1950′ lerden beri siyasetde kime hizmet ettiğini, Saidi Kürdi hizmetkarı olduğunu biliriz..

  3. 1 Şubat 2023, 11:53

    Gültekin Uysal parlak bir çocuk, belli ki camaat-tarikat mekanlarında çeşitli travmatik şeyler yaşamış. Bu ifadeler bilinç altının öne çıkmasıdır…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!