Hablemitoğlu soruşturmasında aranıyordu… Levent Göktaş ile ilgili yeni gelişme

Necip Hablemitoğlu suikastı kapsamında aranan ancak bulunamayan emekli Albay Levent Göktaş’a ait olduğu öne sürülen bir sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı. Levent Göktaş’ın avukatı Celal Ülgen, “Levent Göktaş’ın bir açıklama yapmasını bekliyorum” dedi.

featured

Necip Hablemitoğlu suikastının planlayıcısı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan ancak bulunamayan emekli Albay Levent Göktaş’a ait olduğu öne sürülen bir sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı.

Odatv’den Ersin Eroğlu’nun haberine göre Levent Göktaş ismiyle açılan sosyal medya hesabından “Bu akşam saat 22.00’da her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım” ifadeleri kullanıldı.

Levent Göktaş, bazı kişi, şirket ve gazetecileri etiketlediği paylaşımında şunları kaydetti:

“1-1959 yılında Niksar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp okulundan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 25 yıl TSK Özel Kuvvetlerde tim, tabur ve alay komutanlığı yaptım. 2005 yılında kıdemli albay rütbesinden emekli oldum.

2- 1992 yılında Azerbaycan, 1998-2001 yıllarında Suriye, 2000 yıllarında Kırgızistan’da ve 1993 ve 1997 yıllarında Irak’ta görev gereği bulundum. Çalışkan ve başarılı bir subaydım. Kırgın olduğum silah arkadaşlarım var. Kullanıldığım durumlar oldu. Hepsini yavaş yavaş açıklayacağım.”

thumbnail
İlişkili Haber

Hablemitoğlu dosyasında adı geçen bakan kim? Levent Göktaş nasıl kaçtı?

“AÇIKLAMA YAPMASINI BEKLİYORUM”

Levent Göktaş’ın avukatı Celal Ülgen, Göktaş’ın bir açıklama yapmasını beklediğini ifade ederek şunları söyledi:

“Levent Göktaş benimle iletişim kuramıyor. İletişim kurduğu anda dinlemeye takılacağını biliyor. Fakat Levent Göktaş’ın bir açıklama yapmasını bekliyordum. Onun adına açılan sosyal medya hesabından bugün yapılan paylaşımlara bakarak Göktaş’a ait olup olmadığını anlayacağız. Yarından itibaren de video çekeceğini ifade etmiş.”

Hablemitoğlu soruşturmasında aranan Levent Göktaş’ın görüntüleri ortaya çıktı

 

Hablemitoğlu soruşturmasında aranıyordu… Levent Göktaş ile ilgili yeni gelişme

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 2 ay önce

  Şimdi çağırsalar gelirdim durumundan pekerle aynı duruma düşmek yakışıyor mu, bu ordunun şerefli subayına, nihayetinde sorusturuldugun konu bu memleketin haysiyet sahibi adamlarından birinin öldürülmesi…yapmadım devletime güveniyorum de teslim ol..eğer masumsan Allah yardımcın olsun…değilsen itiraf ve pişmanlığın umarım bu memleketin bagirsaklarini temizlenmesine yardımcı olur.

  • 2 ay önce

   Hangi devlete teslim olacak arkadasim. O dirayeti ve erdemi gosteren, yurtdisindan gelip teslim olan vatanseverler feto zindanlarinda curutuldu. Boya badana ile kanser yapildi. Bosver bu isleri, egrisi dogrusu yakinda ortaya cikar. Eger mesajlari kendisi attiysa “ben yanarsam siz de yanarsiniz” lafi cok kotu. Pazarlik eder gibi. Neyse yarin ne olacak bakalim. Bence bir halt cikmayacak, ya hesap sahte ya da pazarlik sonuc verecek.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!