Haluk Levent peruk taktı, sevenlerini ‘tehdit’ etti

featured

AHBAP Derneği’nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, yaptığı yeni paylaşımla yine dikkatleri üzerine topladı. Haluk Levent şaka yollu sevenlerini Rus Kızılordu Korosu’yla vereceği konsere gelmeleri için tehdit etti. Haluk Levent’in çektiği videoda peruk takması dikkat çekti.

AHBAP Derneği’nin kurucusu, sanatçı Haluk Levent, yaptığı yeni paylaşımla yine dikkatleri üzerine topladı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda, kameraların karşısına uzun saçlı bir perukla çıkan Haluk Levent, hayranlarını Rus Kızılordu Korosu’yla vereceği konsere davet etti.

 
Ünlü şarkıcı, vereceği konserlere sevenlerini çağırırken “Konserlere gelmezseniz karşınızda Death Metal söyleyen bir Haluk olacak” dedi.

Levent, yaptığı paylaşıma da, “Hepinizi tehdit ediyorum” notunu düştü.

İşte Haluk Levent’in o tweeti:

Haluk Levent peruk taktı, sevenlerini ‘tehdit’ etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 11 ay önce

  @Gürsel. kimseye sataşıldığı yok yanlış yorumlamışsınız.gidin araştırın kendi gözünüzle görün ondan sonra sizinle hemfikir olurum. Sözleriniz güzel de keşke gerçekte olanlar da sizin sözleriniz kadar güzel olsaydı.

  Cevapla
 2. 11 ay önce

  Şapla şekeri karıştırmayalım.Türkiye Cumhuriyeti her zaman Vatan Düşmanlarıyla karşılaşmış ve karşılacaktır.Bunlara karşıda her zaman gereğini yapmış ve yapacak kudrettedir.Tehlikelerin farkına varmak ve her türlü tehlikelere karşı uyanık olmaya davet etmek çok değerlidir.Ancak Enseyi karartmanın da bir anlamı olmadığı gibi ; değerli bir sanatçıya :”birde bu turk olmayan ama Turk un vataninda Cebini dolduran tip” sözleriyle sataşmak çok yanlış ve çok çirkindir.Biz herhangi bir CUMHURİYET için değil, Demokrasinin ve Hukukun üstünlüğünün çok iyi işlediği halkının her bakımdan en iyi şartlarda yaşayacağı Türkiye Cumhuriyeti için mücadele ediyoruz.
  Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan her birey Türk dür.O kendisini o şekilde tanımlamasa bile bizim için ve HUKUK için böyle olmak zorundadır.

  Cevapla
 3. 11 ay önce

  Gereksiz gereksiz saklabanliklar. Arkadas, ulkenin durumu, anayasamizin degistirilerek Turk adinin silinmeye calisilmasi, ekonomik sorunlarim, siyasetcilerin vatan dusmanligi, ulkeye doldurulan ne oldugunu belirsiz insan yiginlari, gelecek kaygilarim, asi despotlugu gibi sorunlarim dertlerim var Benim turk evladi olarak, birde bu turk olmayan ama Turk un vataninda Cebini dolduran tipleri gormek zorunda kaliyorum. Yaradana havale ediyorum…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!