Hastanede güvenlik görevlisini yere seren yumruk

Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne muayene için gelen Tufan Ulukar, otomobilini bahçedeki kaldırıma park etti. Hastanenin güvenlik görevlisi Eyüp Yavuz Kaplan, Ulukar'ı uyararak otomobilini çekmesini istedi. Ulukar, güvenlik görevlisi Kaplan'a tekme ve yumrukla saldırdı.

featured

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne dün saat 09.00 sıralarında muayene olmak için gelen Tufan Ulukar, 34 BN 5851 plakalı otomobilini hastane bahçesindeki kaldırıma bıraktı. Hastanenin güvenlik görevlisi Eyüp Yavuz Kaplan, ambulans ve diğer otomobillerin geçişini zorlaştırdığı gerekçesiyle, Ulukar’ı otomobilini çekmesi için uyardı. Ulukar, muayeneye geldiğini belirterek, kısa bir süre aracının kalmasını istedi. Ulukar, otomobili başka bir yere park etmesi konusunda ısrar eden güvenlik görevlisine tekme ve yumrukla saldırdı.

Diğer güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle sakinleşen Ulukar, ihbar üzerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Eyüp Yavuz Kaplan’ın aldığı darbelerle yaralandığı ve 20 gün iş göremez raporu aldığı öğrenildi.

‘AMBULANS GEÇİŞİNİ ENGELLİYORDU’

Saldırıya uğrayan güvenlik görevlisi Eyüp Yavuz Kaplan, “Aracını kaldırıma çekmişti. Hem yolu daraltıyordu hem de vatandaşların geçişini engelliyordu. Park ettiği yerde aynı zamanda ambulans geçişini de engelliyordu. Buradan alması konusunda uyardım. Almayacağını söyleyince tekrar yanına gittim. Bu sırada saldırdı. Saldırdıktan sonra ekip arkadaşlarım geldi. Durumu polise bildirdik. Parmağımı kırdı, bacağımda da zedelenme olmuş. Şikayetçi olacağım. Ne gerekiyorsa yapacağım. 20 gün iş görmez raporu verildi” dedi.

 

Hastanede güvenlik görevlisini yere seren yumruk

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!