Hatayspor’da endişeli bekleyiş… Enkaz altında kalan Christian Atsu’dan iyi haber

Atakaş Hatayspor Basın ve Dış İlişkiler Sözcüsü Mustafa Özat, futbolcu Christian Atsu'nun enkazdan yaralı olarak çıkarıldığını, Sportif direktör Taner Savut'a ise henüz ulaşılamadığını duyurdu.

featured

Kahramanmaraş’ta merkez üssü Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere 10 ilde hissedilen depremlerde bilanço her dakika ağırlaşırken, spor camiasında da endişeli bekleyiş sürüyor.

Teknik direktör Volkan Demirel’in de yardım çağrısında bulunduğu Hatayspor’da futbolcu Christian Atsu, sportif direktör Taner Savut’a ulaşılamamıştı.

Christian Atsu, sportif direktör Taner Savut ve tercüman Emre’nin enkaz altında olduğu belirtilmişti.

Radyospor’a konuşan Hatayspor Basın Sözcüsü Mustafa Özat, Christian Atsu’nun enkaz altından çıkarıldığını açıkladı. Ancak sportif direktör Taner Savut’un hala enkaz altında olduğunu paylaştı.

Mustafa Özat, “Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Hatay çok etkilendi. En tehlikeli saatlerin sonuna doğru geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlişkili Haber

Volkan Demirel’den gözyaşları içinde yardım çağrısı

Hatayspor’da endişeli bekleyiş… Enkaz altında kalan Christian Atsu’dan iyi haber

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!