‘Helikopter kiralamak için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söyledim’

featured

Bursa’da sahneye çıkan şarkıcı Haluk Levent, bir helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldığını, işi çözmek için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı.

Bu yıl 59’uncusu düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali’nde Haluk Levent sahneye çıktı. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran dinleyicileriyle buluşan Levent, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki enerjisiyle dikkat çeken Haluk Levent, bazı şarkılarını ise seyircilerin arasında dolaşarak okudu. Bu sırada hayranları da şarkıcıya eşlik etti.

Bursa’ya 28 yıldır geldiğini ve konserler verdiğini anlatan Haluk Levent, “Bursa’ya dair güzel anılarım var. Ancak Bursa Festivali’nde ilk defa sahne alıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

AHBAP organizasyonuyla ilgili yaşadığı anıları da dinleyicileriyle paylaşan Levent, bir helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldığını, işi çözmek için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı. Anlattığı anılar ve destekleri için seyircilerden alkış alan Levent, 2019 yılında hayatını kaybeden kanser hastası Neslican Tay’ı da anarak, onun sevdiği bir şarkısını da söyledi.

Ünlü şarkıcı ayrıca, konserde bir sağlık çalışanıyla da sahnenin önünde dans etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Levent, alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

‘Helikopter kiralamak için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söyledim’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 12 ay önce

    Canım Türk evlatları, soydaşlarım, her kes biliyor kim olduğunu ve gizliyor. Türk’müş GİBİ davranıyor SENİN öz yurdunda, ve Yalnızca sen bilmiyorsun Kimlerin kim olduğunu, sanıyorsun herkes TÜRK senin vatanında! Neden eğitmiyorlar kendinden olanları da TÜRK müş gibi davranıyorlar hala! Ekmek, para yiyorlar senin sırtından, senin yurdunda! Uyduruyorlar benim dedemde Çanakkaledeydi diye ama Faşist diyorlar sana bunların gerçekte kim olduklarını haykırdığında.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!