Hulki Cevizoğlu’ndan Halk Tv’ye Başak Demirtaş tepkisi: Pes doğrusu

featured

Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ı konuk alan Halk Tv’ye Hulki Cevizoğlu’ndan tepki geldi.

HDP’li Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş dün akşam Halk TV‘de Şirin Payzın’ın sunduğu “Sözüm Var” programına konuk yapıldı.

Demirtaş eşi ile koronavirüs kuralları gereği görüşemediğini öne sürerek, AİHM kararının uygulanmasını ve Selahattin Demirtaş’ın bırakılması gerektiğini savundu.

Halk Tv’nin eski programcılarından yazar Hulki Cevizoğlu, Halk Tv’ye tepki gösterdi.

Cevizoğlu sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Az önce “halka” yakın olan bir kanalda Demirtaş’ın eşi uzun uzun konuştu. Moderatör “sözü olanlara” yer verdiklerini söyledi. PKK’NIN ŞEHİT ETTİĞİ ASKERLERİMİZİN ÇOCUKLARI VE EŞLERİNİN SİZİN EKRANINIZDA SÖYLECEK SÖZÜ YOK MU ACABA? Çağırın da siz de biz de dinleyelim. Pes doğrusu.”

Hulki Cevizoğlu’ndan Halk Tv’ye Başak Demirtaş tepkisi: Pes doğrusu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

14 Yorum

 1. Bütün Kürt’ler bu gibi söylemlerinizi ve tepkiniz Demirtaş üzerinden kendilerine karşı olduğunu düşünüyor hani Kürt’ler kardeşimiz diyorsunuz ya nasıl inanacaklar Kürt leri bu kadarını düşünmediğini mi düşünüyomusunuz

 2. 11 Şubat 2021, 09:11

  Ona gittiği/yer aldığı her yeri zehirlemesiyle meşhur Poyzın Şirin derler. Ayrıca Akilli Kadri var ki sormayın gitsin şebab.

 3. Yasin Börü

 4. Benim de sözüm oldu kimsenin yer verdiğini görmedim. Sadece delimetre ölçümü yapan insanlar gördüm.

  Sevdikleri onlar ki onlara yer veriyorlar. Başkası hikaye.

 5. Tebrikler sayın Cevizoğlu.Size katılıyorum.Bu garip ancak soylu milletimin ağlayanı yok.

 6. 11 Şubat 2021, 11:10

  İster Kürt, ister Türk olsun. HDP/PKK’nın yanında duran hiç kimse kardeşimiz değildir. İster Kürt, ister Türk olsun, Batı’nın işbirlikçisi hiç kimse kardeşimiz değildir. İster Kürt, ister Türk olsun birliğimize, dirliğimize, bayrağımıza sahip çıkan herkes öz be öz kardeşlerimizdir. Bilmem yeterince anlaşılır oldu mu?

 7. 11 Şubat 2021, 11:17

  Kürtleri düşünmek; 12-13 yaşındaki Kürt çocuklarını dağa göndermek mi oluyor ? Kendisi gibi düşünmeyen, vatanına, ülkesine bağlı Kürtleri hiç hak etmedikleri halde ihanet ile suçlayıp, çoluk çocuk katlederek, evini, işyerini, tarlasını yakarak mı oluyor ? Irkçı olmayan, kafası çalışan Kürtler görüyor, bu Ülkenin Cumhurbaşkanı Gürcü, Dışişleri Bakanı Kürt, MİT Başkanı Kürt, Devletin çok önemli kademelerinde başta Kürtler olmak üzere farklı kökenden binlerce memur çalışıyor, üretiyor. Sorun senin gibi ırkçılarda.

 8. Sahipleri pkk destekcisi sevdalisi amerika oldugu icin sehit cocuklarini ailelerini cagirmazlar. Emri aldiklari yerler belli ama maalesef bir kesim insanimiz hala at gözlügüyle bakiyor bunlara ve olani biteni farketmiyor.

 9. Caniniz cehenneme hepinizin.

 10. Kürtler hdpkknın demirtaşın marabası değil sen önce bunu aklına sok. örneğin mhpye bahçeliye istediğini yaz bir Türk olarak umurumda olmaz. bırakın artık pkk ve kuyrukçularına yapılan eleştirileri Kürt düşmanlığı gibi göstermeyi.

 11. 11 Şubat 2021, 14:49

  Hulki Bey, geçin Halktv yi ve yaptılarını , siz hergün katıldığınız cnn deki kukla gösterisinde, çıkında, fetö nün yaptığı darbe teşebbüsünde şehit ailelerine toplanan paranın nasıl buhar olduğunu, fetöyü kimin semirttiğini, ormanlarımızın , limanlarımızın nasıl satıldığını anlatın. YİYORSA.

 12. 11 Şubat 2021, 15:50

  Namık Kemal takma isimli bir ‘ama onlar böyle yaptıydı da sen böyle yaptın türünden bir Selo gilleri sevicisi. Bari takma ismini Co Baydın veya Ketrın Zeta Cons yapsaydın da sırıtmasaydı!! Hatice ye değil de netice ye bakmayı bir öğrenemediniz ‘açık-mert-korkusuz.

 13. Demirtaş siyasi bir suçlu, terörist değil, siyasi bir suçlunun eşi televizyona çıkabilir. Demirtaş terörist muamelesi görecek ise FETÖ ile ve başka terör örgütleri ile yurtiçinde ve yurt dışında işbirliği yapan, yüzbinlerce mağdur yaratan, yüzlerce Türk’ün ve onbinlerce Suriyeli’nin ölümüne neden olan AKP on kat daha fazla terörist muamelesi görmeli. Ülke içinde yüksek oranda sempatizanı var diye siyasetçi muamelesi görüyor, Taliban gibi. HDP’nin P seçmen oyu olsaydı Demirtaş’ı kim içeri atabilirdi?! İşte böyle bir dünyada yaşıyoruz.

 14. Asagidaki yorumlarin birkaci disindaki diger yorumlara baktigimda.AKP-MHP ve VATAN Partilerini okuyorum.Hepsi ayni kafadan cikmis gibi.Hedef CHP ve HALK tv.Halbuki bu Cevizoglunu kanaldan kanala gezdiren ona ekranlarda konusma imkani vermeyenlerde yukarida adi gecen üc partinin yandasi kanallardir..Simdi onlar birden Cevizoglu’cu oldular.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!