Hüseyin Çelik, Canan Kaftancıoğlu kararına tepki gösterdi

AKP'nin kurucu isimleri arasında bulunan eski bakan Hüseyin Çelik, Kaftancıoğlu ile ilgili Yargıtay kararına sert tepki gösterdi. Çelik, sosyal medya hesabından "Siyasi çizgisinin hep karşısında oldum ancak son karar çok yanlış" ifadelerini kullandı.

featured
service

Geçişte FETÖ kumpaslarına destek olan ve FETÖ’ye yakınlığıyla bilinen Hüseyin Çelik, Yargıtay’ın CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki kararını eleştirdi.

Hüseyin Çelik, sosyal medya hesabından, “Türk Siyasi tarihi, siyasetçilerin ya asker sopasıyla ya da yargı sopasıyla tedip edilmesinin ibret dolu örnekleriyle doludur. Zaman, bu çabaların hep ters teptiğini göstermiştir. Sayın Kaftancıoğlu’nun siyasi çizgisinin hep karşısında oldum ancak son karar çok yanlış olmuştur.” ifadelerini paylaştı.

Hüseyin Çelik, Canan Kaftancıoğlu kararına tepki gösterdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 gün önce

    Bahceli milliyetci oldugu yillarda, bu adam icin Turk dusmani demistir. Bu adam feto devlete sizmis diye soruldugunda, kargalar guler demistir. Askerlerimiz sehit oldugunda, CHP meclisin toplanmasi ile icin onerge vermis, ve AKP reddetmisti. Bu adam da “Bir kac Mehmet oldu diye meclis mi toplanir demistir”. Bu adamla ilgili TDK sozlugunde iyi sifat yok. Tayyibin temizlemedigi siyasi ayaktir. Canan Hanim’i savunacak da ancak boyleleri olur.

  2. Tencereye kapak lazımmış hemen bulunmuş

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!