İBB’nin ‘Nagehan Alçı bölgede çok seviliyor’ açıklamasına Fatih Altaylı ne dedi?

Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezinde Nagehan Alçı'nın da yer almasına gelen eleştirilere İBB Sözcüsü Murat Ongun “Alçı bölgede çok seviliyor” diye yanıt vermişti. Fatih Altaylı ise Alçı'nın esnaf tarafında nasıl kovulduğunu hatırlattı.

featured

Karadeniz turunda Ekrem İmamoğlu‘na eşlik eden gazeteciler arasında HaberTürk yazarı Nagehan Alçı‘nın da yer alması tepki çekmişti. İBB Sözcüsü Murat Ongun, “Biz bu tartışmaları önemsemiyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir” demiş ve Nagehan Alçı’nın bölgede çok sevildiğini iddia etmişti.

Alçı ile aynı gazetede köşe yazan ve aynı ekranda program yapan Fatih Altaylı‘dan Ongun’un açıklamasına isim vermeden yanıt geldi.

Altaylı Twitter hesabından “Sevildiği bölgede esnafın dükkana sokmadığı fotoğraf çekmesine izin vermeyip kovduğu kişinin sevilmediğini bölgedeki halini çok merak ederim” ifadelerini kullandı.

ESNAFTAN ALÇI’YA FOTOĞRAF ENGELİ

Rize’de bir esnaf Nagehan Alçı‘nın, işletmesinde asılı olan Ernesto Che Gueavara posterinin fotoğrafını çekmesine izin vermemişti. Alçı’ya geçmişte “Bu adam bir barbardır” dediğini hatırlatan esnaf, “Che Guevara’dan özür dileyeceksiniz” demişti.

İBB’nin ‘Nagehan Alçı bölgede çok seviliyor’ açıklamasına Fatih Altaylı ne dedi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 ay önce

    Hocam oralarda bir yerdeyseniz lütfen cevap veriniz biz çözemedik nedir bu Nagehan aşkı bu arkadaşlarda (sensiz olmaz şarkısı gibiler vallahi)

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!