İddiaların odağındaki isim konuştu… Artı1’in sahibi mi?

featured

Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil tartışmasıyla gündeme gelen Artı1 televizyonunun finansörleri arasında gösterilen Ekim Alptekin, hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Yılmaz Özdil’in Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla Sezgin Baran Korkmaz’ın para vererek Uğur Dündar’ın da kuruluş döneminde yorumculuk yaptığı Artı 1 TV’yi kurdurduğu yönündeki iddiası tartışma yarattı.

Yılmaz Özdil, Artı1 TV’nin kuruluşunda finansörün Sezgin Baran Korkmaz’a yakın iş adamı Ekim Alptekin olduğunu söylüyor. Alptekin, Aslı Aydıntaşbaş’ın eski kocası…

SBK Holding, geçmişte Ekim Alptekin başkanlığındaki Türk- Amerikan İş Konseyi’nin üyesi ve önemli sponsorlarından birisiydi. 2017 Mayıs ayında konseyin düzenlediği konferansta Korkmaz, “Bulunduğum yere sayesinde geldim.” diyerek Alptekin’e teşekkür etmişti

Artı1’in finansörlerinden olduğu iddia edilen Alptekin, gazeteci Celal Eren Çelik’in youtube kanalında canlı yayınlara cevap verdi.

İddiaların odağındaki isim konuştu… Artı1’in sahibi mi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 1 sene önce

  Duayen diye ünvanlandıran birisine hiç yakışıyor mu böyle tuhaf konuşmalar… +1 tv’in reklamlarında endam gösterirken hiçbir menfaat temin etmedim dersin olur biter ne bu hiddet bu celal… iftira atıldığını düşünüyorsan gidersin mahkemeye tazminat davası açarsın ama bu yakışıksız ifadeler olmaz olmamalı. Herkes sapıttı valla

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Bizim Atatürkçüler işte bunlar. Kurtarıcıları. Gülüyorum. Allah Atatürk’ü Atatürkçülerden korusun. Amin. Bonzai içirdiler halka bunlar.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Vay uğur vay. Bağıra bağıra suçsuz gösteriyorsun kendini.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  79 yaşındayım ve Uğur Dündar’a hayatım boyunca asla ısınamadım ve inanmadım . Yılmaz Özdil’e ağzından tükürükler saçarak hakaret etmesi ile kendisinden neden hoşlanmadığımı daha iyi anladım. Hakkında hiiiiç ! yanılmamışım.

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Suçluların yakalandığı andaki telâşı ile bağırarak olayı değiştirme çabası gibi algılanıyor. Kimseyi suçlamıyorum ama manzara buna benziyor.

  Cevapla
 6. 2017 Mayıs ayında konseyin düzenlediği konferansta Korkmaz, “Bulunduğum yere sayesinde geldim.” diyerek Alptekin’e teşekkür etmişti.sbk demiş zaten…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!