service

İstanbul’da Yeşilpınar-Şişli hattındaki bir İETT otobüsünde öpüşen çift ile yolcular arasında tartışma yansıdı. Bir vatandaş bu tartışmaları telefonuyla kaydetti.

İstanbul’da Yeşilpınar-Şişli hattındaki bir İETT otobüsünde öpüşen çift ile yolcular arasında tartışma yaşandı. Bir vatandaş bu tartışmaları telefonuyla kaydetti.

Çiftin otobüste öpüştüğünü gören yolcular, “Burası Türkiye! Burada kanun var, nizam var, aile var, ayıp sana, ayıp” diyerek tepki gösterdi. Bu uyarıya oldukça sinirlenen kadın yolcu, “Arabistan mı burası? Senin terbiyen çok iyi.” diye sordu.

İETT otobüsünde öpüşme tartışması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Biri yer biri bakar kiyamet ondan kopar demisler

    Cevapla
  2. 2 sene önce

    Gençlik bir zamanlar sokakta el ele tutulamaz haldeydi, şimdi yaşlılar dahi elele tutaşan, sarılan insanları hoş görüyor ki bunlar sevgi ifadeleridir öpücük te yerine göre hoş karşılanan bir durumdur ancak öpüşme artık sexüel arzuların seviyesi yüksek boyuta geçmiş demektir ve toplumun örf adetleri kamusal alanın bir çizgisi vardır gidin evinizde veya uygun bir yerde ne halt ediyorsanız edin arkadaş, o hanımefendi utanmıyor delikanlı da mı utanmıyor mahalle haklı baskısını kurmuş gerekeni yapmıştır, kamusal alan dahil sana necilik bu ülkeyi bu hale getirmiştir.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!