İhbar ettiği kişi AKP’li vekil çıktı

Yalova'da bir vatandaş, AKP Milletvekili Meliha Akyol'a ait lüks otomobilin park yasağını ihlal etmesi üzerine 112 ihbar hattını arayarak şikayetçi oldu. Vatandaş, trafik polisinin gelmesini beklerken, asayiş polisi geldi. GBT'si sorgulanan vatandaş tepki gösterdi.

featured

Yalova’da Fatih Caddesi’nde Recep Adıgüzel adlı vatandaş, AKP Yalova Milletvekili Meliha Akyol’a ait lüks otomobilin park yasağını ihlal etmesi üzerine 112 ihbar hattını arayarak şikayetçi oldu.

Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine göre; Adıgüzel, trafik polisinin gelmesini beklerken, asayiş polisi geldi. GBT’si sorgulanan vatandaş tepki gösterdi. Trafik polisi ise gelmedi. Araç, saatler sonra vekilin şoförü tarafından yasaklı alandan kaldırıldı.

‘ADALETİN HERKESE EŞİT İŞLEMESİ LAZIM’

Olay yerinden 1 saat 45 dakika canlı yayın yapan Adıgüzel, 112 ihbar hattını aradığını belirterek “Geçtiğimiz cumartesi günü tam burada köprüde, bir esnaf arkadaşımıza 10 bin lira ceza kesildi. Ceza yazan polis, ‘Kanunlar herkese eşittir’ dedi. Bugün de vekilin arabası burada duruyor. Adaletin herkese eşit işlemesi lazım. 1.5 saattir bekliyorum bir tane trafik polisi gelip de ceza yazamadı. 20 kişi aradı bir tane trafik polisi getirtemedik. Adaleti bekliyorum. Eşitlik ise herkese eşitlik.” dedi.

İhbar ettiği kişi AKP’li vekil çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!