İki Genel Başkandan daha Veryansın Tv’ye destek mesajı

Veryansın Tv'nin haber kaynağına yönelik silahlı saldırıyı iktidar ve CHP kanadı görmezden gelmeyi sürdürürken, binlerce vatandaşın yanı sıra çok sayıda siyasetçi, gazeteci ve yazardan Veryansın Tv'ye destek mesajları gelmeye devam ediyor. Son olarak Sosyalist Cumhuriyet Partisi (SCP) ve Yeniden Refah Partisi liderleri destek mesajı paylaştı.

featured

Veryansın Tv’de yayınlanan Paramount Otel’e ilişkin yeni iddialar üzerine, önce tehdit mesajları göndermiş ardından da haber kaynağımız S.A kurşunlu saldırıya hedef olmuştu. Aracı hedef alınan S.A saldırıdan yara almadan kurtulmuştu. Olay üzerine Veryansın Tv’ye destek mesajları yağdı.

İktidar ve CHP kanadı saldırıyı görmezden gelirken, binlerce vatandaş, çok sayıda siyasetçi, gazeteci ve yazar mesajlarıyla Veryansın Tv’ye destek verdi.

Dün Sosyalist Cumhuriyet Partisi (SCP) Genel Başkanı Mehmet Bedri Gültekin, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla saldırıyı kınadı ve destek mesajını iletti.

Gültekin şu ifadeleri kullandı:

Ardından bir destek de Yeniden Refah Partisi’nden geldi. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal, telefonla ulaşarak Veryansın Tv’ye geçmiş olsun mesajı iletti. Aydal, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın da geçmiş olsun dileklerini ve destek mesajını paylaştı.

Saldırının ardından ilk açıklamayı yapan Genel Başkan, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ olmuştu:

Ardından Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, saldırıyı kınamış ve desteğini paylaşmıştı:

İşte Veryansın Tv’nin karanlık odakları rahatsız eden o haberi:

 

İki Genel Başkandan daha Veryansın Tv’ye destek mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 4 hafta önce

  sağolsunlar.ötekiler görmezler gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar…

 2. 4 hafta önce

  Yeri geldiginde elestiriyorum, ozellikle yeni refah partisini ve Muharrem Ince’yi ve elestirmeye de devam edecegim. Ama su var, her elestirdigim kisi veya kurum ile dusman oldum demek degil bu. Samimi iseler, sagolsunlar.

 3. 4 hafta önce

  “Seloooo! Gavalaaaa!”
  diye ağlaşanlardan yok mu geçmiş olsun mesajı!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!