İmamoğlu’ndan CHP’nin eski liderleriyle ‘değişim’ yemeği

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Genel Başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ile Beylikdüzü’nde bir araya geldi.

featured

Gazeteci Barış Yarkadaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun; eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, eski CHP Genel Başkanı Altan Öymen ve eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ile bir yemeğe katıldığını duyurdu.

Yarkadaş, “değişim yemeği” olarak adlandırdığı buluşma hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Saat 20.00 sularında İstanbul Beylikdüzü’ndeki bir kafede İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, eski CHP Genel Başkanı Altan Öymen ve eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın bir yemekte buluştular. Kafenin ismi de bende var. İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın olduğu bir değişim yemeği yeniyor.

10 AĞUSTOS’TA NE DUYURACAK?

10 Ağustos’ta bunu duyurması bekleniyor. Bugün konuştuğum İmamoğlu’na yakın kaynaklar böyle diyor. Muhtemelen işin teknik direktörlüğünde olan Karayalçın, Öymen, Çetin 10 Ağustos çıkışı öncesi herhalde bunun altyapısı hazırlayıp fikir alışverişinde bulunuyorlar. CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav’ın da önümüzdeki günlerde bu kadroya fiilen katılacağı yönünde bilgi aldım.”

İmamoğlu’ndan CHP’nin eski liderleriyle ‘değişim’ yemeği

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Kk yi devirmeden CHP nin onu açılmaz..bir CHP li olarak son seçimde istemiye istemeye oy verdim CHP ye…git artık be adam

 2. İstanbul seçmeni bu imanoglu’ nu ne için seçti, anlamıyorum. Bu zatın hiç işi gücü yok mudur?
  Tek derdi, ben ille k bir şey olacağım, diye debelenip duruyor.
  Ben bu zıpçıktıya çöp bile döktürmem.

 3. İmamoğlugiller, Kurucu ilkeleri nasıl yorumlayacaklarını Van mitinginde Kürtçülerle (V) selamlaşması yaparak gösterdiler.

 4. 1 Ağustos 2023, 06:44

  Ötekileri anladım da Altan Öymen sana ne oluyor?

 5. Aynı tas aynı hamam ABD toplanmış 666 Ekrem den lider yapacaklar, ondan bir halt olmaz.Zaten bir halt olmayanları seçerler ama bu defa çok kalitesiz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!