İmamoğlu-Kılıçdaroğlu buluşmasında ne konuşuldu?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun İBB Başkanı İmamoğlu'na yönelik “Müteahhit kafalı, şizofren” gibi sözler söylediği iddiasıyla ikili arasında başlayan krizin CHP genel merkezine kadar uzandığı öne sürüldü.

featured

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek için Ankara’ya gittiğini belirterek, görüşmenin içeriğini köşesine taşıdı.

“İmamoğlu-Kılıçdaroğlu görüşmesi hem cumhurbaşkanlığı adaylığı açısından hem de Kaftancıoğlu ile İmamoğlu arasında yaşanan kriz açısından önemli” diyen Selvi, şu iddialarda bulundu:

Ekrem İmamoğlu’nun, Mansur Yavaş’la görüştüğü 6 Aralık Salı günü Ankara’ya aslında Kılıçdaroğlu ile görüşmeye geldiği ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ile CHP Genel Merkezi’nde görüştü. Peki ne konuştular? Kaftancıoğlu krizini konuştukları söyleniyor. Ama cumhurbaşkanı adaylığı konusuna girmedikleri ifade ediliyor. Bu görüşmeden sonra İmamoğlu ile Kaftancıoğlu arasındaki kriz çözülür mü? Kolay görünmüyor ama yine de onu zaman gösterecek. Ama asıl iş cumhurbaşkanı adaylığında düğümleniyor.”

İmamoğlu-Kılıçdaroğlu buluşmasında ne konuşuldu?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Tamam Ekrem IMAMOĞLU iyi bir liderdir chp lidir vitrin yüzüdür fakat tembel biridir yahu icraat adamı değildir ıett durumu ortada hindistana döndü ulaşım geldiği günden beri tek civi çakmadı yani tembel kardesim

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!