İmamoğlu yine Erdoğan’ı taklit etti

Geçenlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bilecik Valisi'ni azarlamasını taklit eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şimdi de "Nereden nereye" göndermesinde bulundu. İmamoğlu, ses tonunun Erdoğan'a benzerliğiyle bir kez daha gündem oldu.

featured

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Habitat Yeni Nesil Yaşam Merkezi” açılışında açıklamalarda bulundu. İmamoğlu “Zihinleri, fikirleri açık ve aynı zamanda özgür bir biçimde kendilerini ifade ettikleri bir mekanizmayı kurma becerisini ortaya koyduğunuzda sizi bu denli güzel, karakterli, kalıcı hizmetlerle buluşturuyoruz. Onun için bu Yeni Nesil Yaşam Merkezi çok fonksiyonlu, kaliteli özel bir merkez. Yarış yeri. Ama doğru bir yarış, centilmence yarış. Birinin ayağına çelme takarak değil. Seçimi kazanan bir insanın elinden seçimi alarak hiç değil ya da milletin iradesini yok sayarak, önüne geçip ben her şeyi yapacak güce varım diyen insanların yeri burası değil. Zaten onlardan bir avuç kaldı, onları da yollayacağız. Az kaldı inşallah” dedi.

‘NEREDEN NEREYE’

İmamoğlu konuşması sırasında Erdoğan’ın taklidini yaparak “Nereden nereye” göndermesinde de bulundu. İBB Başkanı gülümseyerek, “Ben böyle yapınca da sesin çok benziyor. Fesuphanallah… Nereden nereye diyeyim birazcık öyle… Bir benzetme daha yapsınlar” dedi.

İmamoğlu, geçenlerde de Erdoğan’ın Bilecik Valisi’ni azarlamasını taklit etmişti.

thumbnail
İlişkili Haber

İmamoğlu’ndan ‘Erdoğan’ çıktı

İmamoğlu yine Erdoğan’ı taklit etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Sevimsiz. Kendini çok önemli sanıyor ama sonu silinip giderek bitecek.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!