İmamoğlu saat verip çağırdı, Akşener harekete geçti

İYİ Parti lideri Meral Akşener, hakkında siyasi yasak ve hapis cezası istenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Herkesi saat 16.00’da Saraçhane’ye davet ediyorum" çağrısı üzerine harekete geçti.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında YSK görevlilerine ‘hakaret ettiği’ iddiasıyla açılan davanın duruşması bugün görülüyor.

İmamoğlu, duruşmanın ertelendiği saat 16.00’da, ‘16 milyon İstanbulluyu’ Saraçhane’ye davet etti.

İBB Başkanı, “16 milyon İstanbullunun evi Saraçhane’dir. İstanbul ve Türkiye, iradesine daha önce nasıl sahip çıktıysa bugün de çıkacaktır. Karar ne olursa olsun, kâh sevincimizi kâh irademizi göstermek adına herkesi saat 16.00’da Saraçhane’ye davet ediyorum” dedi.

AKŞENER: YOLA ÇIKTIM

İmamoğlu’nun çağrısının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den bir paylaşım geldi. Aracından bir fotoğraf paylaşan Akşener, “Ankara’dan yola çıktım, Saraçhane’de görüşürüz” dedi.

thumbnail
İlişkili Haber

İmamoğlu davasında karar çıktı

İmamoğlu saat verip çağırdı, Akşener harekete geçti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 ay önce

  İmamoğlunu takip edenler farkındamısınız, PKK/hdp’lilerle fidan dikmeniz Kürtçülerin”şehitler sergisini” gezmeniz PKK/hdp tiyatrolarına gitmeniz gerekecek.

 2. 2 ay önce

  Magdurum ben magdurum ucretsiz

 3. 2 ay önce

  ınsallah verılmez.verılırse magdur kahraman yaratacaklar.

 4. 2 ay önce

  İmamoğlu, Aslı Aydıntaşbaş, Mert Fırat, Zeynep Tanbay gibi PKK/hdp Sevicilere Belediyede görev verdi… İmamoğlu, PKK/hdp belediyelerine kayyum atanmasına karşı çıktı destek ziyaretleri yaptı..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!