İmamoğlu’nun tercihi yine Nagehan Alçı oldu!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz turunda otobüsteki isimlerden biri olan Habertürk yazarı Nagehan Alçı’ya röportaj verdi.

featured

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz aylarda düzenlediği Doğu Karadeniz gezisinde, otobüste yer aldığı için tepki çeken Nagehan Alçı’ya röportaj verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin icraatları üzerine AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AKP İBB Grup Başkanvekili, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu tarafından AKP İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya katıldığını belirten Alçı, konuşulan iddiaları ve İmamoğlu yönetimine yöneltilen soruları ve suçlamaları aktardı.

Ekrem İmamoğlu’ndan aldığı cevapları da köşesinden okurlarıyla paylaşan Habertürk yazarı, “Ekrem Bey’in hiçbir itham ve sorudan kaçmayarak rakamlarla bu sorulara cevap vermesinin takdir edilmesi gerektiği kanaatindeyim” dedi ve ekledi: “Sayın İmamoğlu’nun yanıtlarına Sayın Göksu ya da Sayın Kabaktepe’nin bir itirazı varsa “onlar için de köşemin her zaman açık olduğunu hatırlatmak isterim.”

Tevfik Göksu’nun ‘İstanbul’un kayıp 1000 günü’ başlıklı raporu üzerine gerçekleştirilen röportajda, İmamoğlu vaatlerinin yüzde 42’sini hayata geçirdiklerini, yüzde 30’unu kısmen gerçekleştirdiklerini, henüz yapamadıklarının oranının ise yüzde 28 olduğunu söyledi.

‘VIZ GELİR TIRIS GİDER’

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kamuoyunda tartışma yaratan İBB otobüsündeki fotoğraf hakkında, “Bir fotoğraf üzerinden kurban etmeye çalışan insanlar olabilir. Benimle aynı düşündüğünü söyleyen, anlık hırslarına yenilmiş insanlar olabilir. Ya da bir takımın renkleri üzerinden ayrıştırma gayreti içinde olanlar olabilir. Başkalarının değirmenine su taşıdığının farkında olmayanlar da olabilir bunların içerisinde. Farkında olup yapanlar da olabilir. Ama bu kardeşiniz için vız gelir tırıs gider. Hiç umurumda değil,” demişti.

İBB Sözcüsü Murat Ongun da eleştirileri ciddiye almadıklarını şu sözlerle açıklamıştı:

“Biz o tartışmaları önemsemiyoruz. Medyanın kendi içerisindeki tartışmalar olarak değerlendiriyoruz. Bu eleştiriler 200-300 kişinin kendi arasındaki yorumları, eleştirileridir. Biz bunu çok da önemsemiyoruz doğrusu. Biz Twitter’a bakmıyoruz.”
Nagehan Alçı oralarda çok seviliyor. Ben kendi başıma yapmıyorum ki, bu listeyi kendi başıma hazırlamadım. Gezi hazırlarken listeyi sayın başkana sunuyorum. Sayın başkan onay vermeseydi ben bu geziyi düzenleyebilir miydim? İmamoğlu’nun keyfi yerinde. O, bu tartışmalara bakmıyor. Biz genel fotoğrafın bütününe bakıyoruz.”

thumbnail
İlgili haber

Nagehan Alçı İmamoğlu’nun otobüsünde çıktı…

thumbnail
İlgili haber

‘Neden o otobüsteydim?’ Nagehan Alçı’dan eleştirilere hakaretli yanıt

thumbnail
İlgili haber

İBB’den ‘Nagehan Alçı’ savunması: Bölgede çok seviliyor

thumbnail
İlgili haber

Nagehan Alçı’dan Ekrem İmamoğlu’nu eleştirenlere: Tam bir sahtekarlık

thumbnail
İlgili haber

Nihat Genç, Nagehan Alçı’ya neden teşekkür etti?

 

İmamoğlu’nun tercihi yine Nagehan Alçı oldu!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 2 ay önce

  Aynen devam çok yaşa yeni RTE👏👏 he bu arada Ataturkcuyum diyen Uğur Dündar a ve onun gibiler de kapak olsun İmamoğlu nün bu tavır ve davranışları..Nagehan röportaj vermek ne demek, yandaş gazeteci mi kalmadı memlekette😡

 2. 2 ay önce

  söylenec birşey yok yazık

 3. 2 ay önce

  ya vardır bır seyler…..anladınız sız.

 4. 2 ay önce

  Tencere yuvarlanmış…

 5. 2 ay önce

  “Bir Insanin kendine yaptigi kötülügü, bütün Dünya biraraya gelse, ona yapamaz.” diye bir Ifade vardir.
  Zamani gelince, yalvaracak, aldatildim diyecek, ama kimse dönüp onun yüzüne bakmayacak.
  Bilhassa secmenleri ;)))))))

 6. 2 ay önce

  Yok mu bizi kırk katırdan kurtaracak; kırk satıra muhtaç etmeyecek gerçek bir babayiğit? ABD’cilerin hiçbiri bu millete layık değil…

 7. 2 ay önce

  Yakışır.

 8. 2 ay önce

  Zekeriya lavugu ile de youtube programi yapsin. Akchp koalisyonu kursunlar, Zekeriya plastigini de alip adalet bakani yapsinlar. Simdikinden bir farki olmaz zaten.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!