İntihara kalkışan kaymakam yaşamını yitirdi

İntihara kalkışan Armutlu Kaymakamı, yaşamını yitirdi.

featured

YALOVA’da beylik tabanca ile intihara kalkışan Armutlu Kaymakamı Alparslan Kılıç (45), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Olay, 6 Kasım’da saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Eylül 2021’de Armutlu Kaymakamı olarak atanan 2 çocuk babası Alparslan Kılıç, evindeki odasında beylik tabanca ile intihara kalkıştı. Çağrılan ambulansla Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp, ameliyata alınan Kılıç, bugün tedavi gördüğü yoğun bakımda hayatını kaybetti. Kılıç’ın intiharı ile ilgili başlatılan idari ve adli soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

İntihara kalkışan kaymakam yaşamını yitirdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Yayınlamasanız da lütfen yazdıklarımı dikkate alınız. “İntihara kalkışan kaymakam yaşamını yitirdi” Böyle başlık olmaz; intihar, yaşamı sona erdirmek içindir. Adam yaşamını yitirdi ise buna kalkışmamış, başarmıştır.

    • 3 hafta önce

      İntihar genel olarak eylemde bulunulmasının akabinde sonuçlanırken bu abimiz ise intihar girişiminden günler sonra öldüğünden dolayı bu anlatım uygun görülmüş. Zira arada ameliyat ediliyor, birkaç gün yaşıyor. Belki de adam hayati tehlikeyi atlatmıştı ancak hastanede yanlış ilaç verildiği için ya da bir yakını serumunu ya da solunum cihazını kapadığı için öldü. O takdirde intihar sonucu ölmüş olmaz. Bu olayda da bundan emin olamayacağımız için ‘intihara kalkışan kaymakam yaşamını kaybetti’ başlığı daha tutarlı olur. Son tahlilde, sizin dediğiniz gibi de bu şekilde anlatılması da uygun görünüyor. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!