‘İran’da olduğu gibi, bizde de suikast düzenleyebilirler’

featured

Eski AKP milletvekili ve Hürriyet gazetesi yazarı Fuat Bol, “İran’da olduğu gibi, bizde de önemli şahsiyetlere karşı suikast düzenleyebilirler” yorumunda bulundu.

Fuat Bol bugünkü yazısında Joe Biden’ın ABD’de başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte özellikle ABD’nin hedefindeki ülkelerde beklenmedik olaylar yaşandığını ifade etti.

“Biden’ı başkanlık koltuğuna oturtanlar, ABD’nin her taşın altında olmasını isteyen güçlerdir. Bunlar belli ki ABD’yi dışa açacak ve yeniden eski şahin politikalarına döndürecektir” diyen Bol, yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Taç başı akıllandırır derler ancak bu başa tacı giydirenlerin iyi niyetli olmadıklarını şimdiye kadarki icraatlarından biliyoruz.

Bakınız: Daha koltuğa oturmadan, bu boşluktan (dumanlı havadan) istifade ile dünyanın çeşitli yerlerinde (özellikle ABD’nin hedefindeki ülkelerde) beklenmedik hadiseler olmaktadır.

Ve daha kim bilir neler olacaktır!

İşaret fişeğini, İran’ın nükleer programının beyni olan, fizikçi Muhsin Fahrizade’yi öldürmekle verdiler. Bu suikast, İran’la münasebetleri geliştirmek isteyen Biden’a da bir ders niteliğinde.

Koltuğa oturmadan ayağını denk al demeye getiriyorlar!

Malum bizim ülkemizde de iktidarı düşürmek için ‘seçim dışı yöntemlerden’ söz edenler vardı. Üstelik bunlar, aynı hedef için (Erdoğan’ı indirmek) Biden’ın yardım vaat ettiği kurumlar.

Daha açık ifadesiyle, Biden’dan ‘demokrasi’ ve ‘hukuk’ dilenen malum muhalefet partileri.

Türkiyemizin yakın siyasi tarihine baktığımızda, dost ve müttefiklerimizden enva-ı çeşit kötülükler gördüğümüz ve bir o kadar deneyim sahibi olup bilendiğimiz bir gerçektir.

Vaktiyle Rus orduları karşısında devamlı hezimete uğrayan ve en sonunda galip gelen İsveç kralı Demirbaş Şarl’ın dediği gibi, biz de “Yenile yenile yenmesini öğrendik” kıvamına geldik.

Caninin (FETÖ) yurtiçinde belini kırdık ancak başta ABD olmak üzere, dışarıda dipdiri durmakta ve elinden geleni ardına koymamaktadır.

Akdeniz’de korsanlık yapılarak aranan gemimiz, Sayın Cihat Yaycı’nın ifade ettiği gibi tipik bir FETÖ kumpasıdır ve ikinci bir MİT TIR’ları vakasıdır.

Gemiye gizlice silah ve mühimmat sokulacak ve bunlar yakalanıp tüm dünyaya ifşa edilecekti. Ve tıpkı MİT TIR’larında yapmak istedikleri gibi, maksatları Erdoğan’ı savaş suçlusu olarak Lahey Adalet Divanı’na göndermekti.

Bu alçakların alçaklıklarının ölçüsü dün yoktu, bugün de yoktur, yarın da olmayacaktır.”

Bol “İran’da olduğu gibi, bizde de önemli şahsiyetlere karşı suikast düzenleyebilirler. Biden koltuğa oturuncaya kadar hava hep dumanlı olacak! Canavarlara dikkat!” görüşünü savundu.

‘İran’da olduğu gibi, bizde de suikast düzenleyebilirler’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!