‘Harekata karşı IŞİD devreye sokulabilir: Saldırı bekliyorum!’

featured

Avrupa ve Batı’nın son zamanlarda Türkiye’ye karşı kara propagandanın boşuna olmadığını söyleyen Emekli Hava Pilot Kurmay Albay Osman Başıbüyük, “Bu kadar Barış Pınarı Harekatı ve Türkiye hakkında manipülasyon yapılıyorsa bilin ki, arkadan bir tane IŞİD’in terör saldırısı gelecektir” diye konuştu.

Emekli Hava Pilot Kurmay Albay Osman Başıbüyük, Türkiye ve Barış Pınarı Harekâtı’na kara propagandanın boşuna olmadığını, bundan sonra IŞİD saldırısının geleceğini söyledi.

Veryansın Tv Youtube kanalında Erdem Atay’ın sorularını yanıtlayan Başıbüyük, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Barış Pınarı Harekâtı’nı değerlendiren ve harekâtın çok başarılı gittiğini belirten Başıbüyük, “Bu harekâtı Türkiye’den başka hiçbir devlet yapamaz. Sadece kabiliyet değil, cesaret ister” dedi.

Harekâtın ardından Türkiye’ye büyük bir tepkinin bilerek geliştirildiğini söyleyen Osman Başıbüyük, Avrupa basını ve siyasetçilerinin IŞİD’e sürekli işaret etmelerine de dikkat çekti.

‘KAMUOYU BİR ŞEYE HAZIRLANIYOR’

Başıbüyük şöyle devam etti:

“Fransa ile bir milli maçımız oldu. Futbolcularımız sevinçle asker selamı verdiler. Bu selamı büyütüyorlar şimdi. Almanya’sından, Fransa’sına, İngiltere’sine kadar inanılmaz bir kara propaganda var. Bu kara propaganda boşuna değil. Bilerek ve kasıtlı yapılıyor. Kamuoyu bir şeye hazırlanıyor.

Buradan çok iddialı bir şey söyleyeceğim. Umarım olmaz. Umarım yanılırım. Bu iddiada bulunmamın nedeni ise hazırlanan bu planı yapamasınlar diye. Bu kadar Barış Pınarı Harekatı ve Türkiye hakkında manipülasyon yapılıyorsa bilin ki, arkadan bir tane IŞİD’in terör saldırısı gelecektir. Biz bunun örneğini Charlie Hebdo dergisine saldırıda gördük.”

Çok dikkat çeken videoyu izlemek için:

 

 

‘Harekata karşı IŞİD devreye sokulabilir: Saldırı bekliyorum!’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!