İskenderun’da ‘Örümcek Adam’ kostümüyle namaza polis müdahalesi: Yaka paça camiden attılar

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 'Örümcek Adam' kostümüyle 81 ili gezmek için yola çıkan Ayaz Koç, bayram namazı kılarken camidekilerin tepkisini çekti. Koç, ihbar üzerine gelen polis tarafından camiden yaka paça çıkarıldı.

featured

Örümcek Adam kostümüyle 81 kenti gezip, “çocukları sevindirmek için” İzmir’den yola çıkan, 32’nci şehir olarak geçen hafta İskenderun’a giden Ayaz Koç, bu sabah kostümüyle Kaptan Paşa Camisi’nde bayram namazı kıldı.

Koç’un durumundan tedirgin olanlar, yüzü maskeli bir kişinin camide olduğunu belirterek, polise ihbarda bulundu. Çevredeki sivil ve resmi polisler kısa sürede camiye gelerek, Koç’u yaka paça dışarı çıkardı. Polislere projesini anlatan Koç, şüpheli bir durum olmadığı anlaşılınca serbest bırakıldı. (DHA)

 

 

İskenderun’da ‘Örümcek Adam’ kostümüyle namaza polis müdahalesi: Yaka paça camiden attılar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Kanunsuz suç olmaz, adama ters kelepçe takıp hırpalamışlar, suçu bile yok tamamı şüphe üzerine kurulu. Önür yansan kanunda suçu sabit olan fetöcü eski vali saklandığı evde yakalanıp polis eşliğinde kelepçesiz tutuklanıyor.

  2. Niye attınız ki?Kime ne battı?Normal kılığının içinde bin günah haramla girene ağzını açmayan elin örümcek bilmem nesine niye hallenmiş ki?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!