İsmail Çataklı ile Özdağ arasında şimdi de ‘Marmaris yangını’ atışması

Ümit Özdağ, Marmaris yangınını sığınmacıların çıkardığını öne sürmüştü. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı'nın iddiaya yanıt vermesiyle tartışma alevlendi.

featured

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında süren ve karşılıklı hakaretlere varan tartışma şimdi de Marmaris yangınıyla alevlendi.

Ümit Özdağ, Twitter hesabından, “Türkiye-Yunanistan arasında gerilim zirvedeyken Sığınmacılar orman yangını çıkarıyor.” paylaşımını yaptı.

Çataklı Özdağ’ın iddiasına ilişkin olarak, “Siyaseti yalan üzerine kurulu malum şahıstan bir yalan daha… Şimdi de Muğla’daki yangını sığınmacılar çıkardı yalanını ortaya atmış! İşin asli, yangın 85 yaşında bir arıcının yaktığı ateşle çıktı, rüzgarla büyüdü. Tıpkı senin yabancı düşmanlığını körüklediğin gibi.” açıklamasını yaptı.

Özdağ ise Çataklı’nın açıklamasına “İsmail bakıyorum “Türk yaktı” diye sevincinden tepiniyorsun. Aynen bir Türk Suriyeli tarafından öldürüldüğünde sustuğun, bir sığınmacı zarar gördüğü zaman ‘ırkçı Türkler’ diye sıçradığın gibi. Sen ne kanı taşıyorsun? Birçok Suriyeli suçunu kayda geçirmediğinizi biliyoruz.” ifadesini kullandı.

Çataklı, Özdağ’ın tweetinin ardından şu paylaşımı yaptı:

“Senden daha fazla Türk kanı taşıdığım kesin, esfel-i safilin Ümit Özdağ. İspata değmezsin de ortaya yazıyorum; oğlumun adı Kürşat. Amerikan okullarında da okumadı! Kuklacısı Amerika olan kukla olarak yine Türk Polisine iftira atıyorsun!”

İsmail Çataklı ile Özdağ arasında şimdi de ‘Marmaris yangını’ atışması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 4 gün önce

    Sığınmacı işgaline çanak tutan Çanaklı’dan herşey olur ama Türk polisi olmaz.

  2. 4 gün önce

    amerkan okullarını ortya atarak çam devirmiş.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!