İsmail Saymaz: Ergenekon davası tekrar açılırsa şaşırmam

featured

Gazeteci İsmail Saymaz, FETÖ kumpaslarının savunucusu Bülent Orakoğlu’nun bugünkü yazısına dikkat çekerek ‘Ergenekon davası yarın tekrar açılırsa hiç şaşırmam’ yorumunda bulundu.

VERYANSIN TV

Gazeteci İsmail Saymaz, Yeni Şafak gazetesinde Bülent Orakoğlu’nun “Ergenekon’un yeni 1 numarası” başlığıyla yazdığı yazıya dikkat çekti.

Saymaz, kapanmış olan FETÖ kumpası Ergenekon davasının “Bu örgüt gerçekten var ama Fetullahçılar sulandırdı” denilerek tekrar açılabileceğini ifade etti.

Saymaz’ın Twitter’dan yaptığı paylaşım şu şekilde:

“Eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Bülent Orakoğlu, Yenişafak’taki köşesinde, Ergenekon’un yeni 1 numarasından söz ediyor. Bugün kapanmış olan Ergenekon Davası, “Bu örgüt gerçekten var ama Fetullahçılar sulandırdı” diyerek, yarın tekrar açılırsa hiç şaşırmam.”

İsmail Saymaz: Ergenekon davası tekrar açılırsa şaşırmam

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 sene önce

    15 temmuz, müslümanlık kılığında israil ve abdye hizmet eden fetönün üst kademesi ile akpnin üst kademesi arasında, devleti tamamen ele geçirmek için alttakilerin kanları üzerinden yapılan danışıklı dövüştü zaten. Üst kademeler birbirine dümenden düşman gizli dostlar halen. Milleti kandırmak için bir müddet Atatürkçü subayları tekrar göreve getirdiler. Milletin artık inandığını düşününce tekrar birlikte kumpaslara başladılar başlayacaklar.

  2. 3 sene önce

    çakma ed stefırt sana da gün doğar sevindirik olursun değil mi? senin gibilerin ychdpkklıların atlantikçilerin nato milliyetçilerinin hayali bu zaten.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!