İsmailağa’ya yakın dernekten ‘Cin çıkarma’ reklamı

İsmailağa Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen Eminler İlim ve Hizmet Derneği internette “Cin çıkarma ve büyü bozma” ilanları yayınlamaya başladı. Derneğin resmi hesabından paylaşılan videoda konuşan kişi, "Ücretsiz bir şekilde buraya gelen herkese yardımcı oluyorum." dedi. 

featured

İstanbul’da İsmailağa Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen Eminler İlim ve Hizmet Derneği “Cin çıkarma, nazar ve büyü bozma” vaadiyle internette ilan yayınlamaya başladı.

Sosyal medyada yaklaşık 50 bin takipçisi bulunan derneğin resmi hesaplarından yayınlanan videoda konuşan kişi “Ataşehir’de cin, büyü, nazar gibi bir sıkıntısı olan insanların sıkıntısını gidermek için, Allah’ın izniyle ve bunu bir dakikada yapabildiğimiz için söylüyorum. Ücretsiz bir şekilde buraya gelen herkese yardımcı oluyorum. Gelmek isterlerse bu videoyu izleyen kardeşlerim, İstanbul Ataşehir’de ücretsiz olarak yardımcı oluyorum. Selamınaleyküm…” ifadelerini kullandı. 

Cin, büyü ve nazarı bir dakikada çözdüğünü iddia eden kişinin videosu kısa sürede çok sayıda izlenme ve beğeni aldı.

İsmailağa’ya yakın dernekten ‘Cin çıkarma’ reklamı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 4 hafta önce

    Yalan haberin KRALI. Cin çıkaracakmış !! Sen önce cin ‘in varlığını kanıtlada sonra çıkarırsın. Ayetlerde geçen kelimelere takla attırıp , aha işte cin var deme.

  2. 4 hafta önce

    🤣🤣 İşte bu kadar… Türkiye çağı atladı bile.🤣🆘

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!