İspanyol basını: Pique, Shakira’yı Barcelona’lı genç futbolcunun annesiyle aldattı

Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın ayrılık kararı aldığı belirtildi. Shakira'nın, Pique'yi kendisini aldattığı sırada suç üstü yakaladığı ileri sürüldü. Shakira’nın Pique’yle suçüstü yakaladığı kadının ise Barcelonalı genç yıldız Gavi’nin annesi olduğu söyleniyor.

featured

Barcelona’nın İspanyol yıldızı Gerard Pique ve 2010 yılından beri aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Shakira ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. İspanya basını, Shakira’nın yıldız oyuncu Pique’yi başka bir kadınla birlikte olurken suçüstü yakaladığını öne sürdü.

İspanya basınından El Periodico’da yer alan habere göre; Shakira, kendisini aldatan Gerard Pique’den boşanma kararı aldı. Uzun bir süredir ayrı yaşadıkları belirtilen ikiliden Shakira Mayıs ayında çocukları Milan ve Sasha ile birlikte, Pique olmadan iki kez İbiza’ya tatile gitmiş, yaşananlar ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

‘GAVİ’NİN ANNESİ’ İDDİASI

İspanyol basınında yer alan açıklamalarda, Shakira’nın Pique’yle suçüstü yakaladığı kadının, Barcelonalı genç yıldız Gavi’nin annesi olduğu öne sürüldü. Gavi’nin ise olaydan haberinin olmadığı belirtildi. Yaşanan gelişmelerin ardından Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerarda Pique’nin ise “Ben masumum” dediği söyleniyor.

GECE KULÜPLERİNİN ÖZEL ODALARINDA YAKALANDI İDDİASI

Haberde ayrıca Pique’nin Barcelona gecelerinde defalarca kez kulüplerin özel odalarında farklı kadınlarla yakalandığı ifade edildi.

Shakira’nın nisan sonunda Rauw Alejandro ile birlikte yayınladığı ”Te Felicito” (tebrikler) single’ının da Pique’ye bir gönderme olabileceği söyleniyor. Şarkıda geçen sözler şöyle;

”Seni tamamlamak için parçalara ayrıldım ; beni uyardılar, ama dinlemedim; seninkinin yalan olduğunu anladım. Ama seni iyi tanıyorum ve yalan söylediğini biliyorum, seni tebrik ediyorum.”

 

İspanyol basını: Pique, Shakira’yı Barcelona’lı genç futbolcunun annesiyle aldattı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!